The Scorpions zagrają w Polsce w czerwcu. Od kiedy można kupować bilety?

Grupa "The Scorpions" jest dla Polaków fenomenem. Fanów zespołu nie brakuje. Z pewnością ucieszy ich wiadomość, że ulubiona formacja ponownie trafi do Polski. Bilety można kupować od 5 sierpnia.

Grupa Scorpions powraca do Polski. W maju zespół zagrał w Krakowie. Niemal od razu było pewne, że legendy rocka szybko wrócą do Polski. Na zapowiedź kolejnego koncertu fani nie musieli długo czekać. Grupa wystąpi 10 czerwca 2023 w Łodzi. 5 sierpnia zaczyna się sprzedaż biletów.

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Scorpions zagrają w Łodzi. Bilety w sprzedaży od 5 sierpnia

Ostatnio Scorpions zagrali w maju w TAURON Arenie Kraków. Zespół zapowiedział, że wróci do Polski w przyszłym roku.  Niemiecka grupa z Polakiem Pawłem Mąciwodą zagra 10 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na wydarzenie w Łodzi można będzie od 8 sierpnia zdobyć na stronie biletserwis.pl. Wcześniej mogą je zdobyć członkowie fanklubu Scorpions. Dla nich  wejściówki są dostępne już od 5 sierpnia. Dzień później o wejście na imprezę mogą się postarać zarejestrowani użytkownicy portalu biletserwis.pl.

Scorpions: The Iconic Song BoxsetScorpions: Wind Of Change. Specjalne wydanie na 30. rocznicę zjednoczenia Niemiec

Polacy kochają Scorpions. Rockmani nie tracą na popularności

Scorpions w Polsce jest fenomenem. Zachodni sąsiedzi są ulubionym zespołem rockowym wielu rodaków. Co ciekawe, grupa z biegiem lat nie traci na popularności.

Artyści trzymają rękę na pulsie i angażują się w aktualną dyskusję polityczną - hymn "Wind of Change" zainspirowany wydarzeniami w Europie Środkowo-Wschodniej w 1989 roku teraz Klaus Meine śpiewa z myślą o Ukrainie. Grupa na koncie ma też wiele innych przebojów -  "Send Me an Angel" czy "Still Loving You" znają nie tylko wierni fani. 

Koncert zespołu Scorpions w Gdańsku w ramach trasy 'Crazy World Tour' (12.2017 r.)Scorpionsi zmienili tekst utworu "Wind of Change". Co się zmieniło?

************************

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: