Nick Cave & The Bad Seeds w Polsce. Zagrają dwa koncerty

7 sierpniNick Cave & The Bad Seeds zagra w Polsce dwa koncerty. Zespół wystąpi 7 sierpnia w Gliwicach, a dzień później w Trójmieście. To ich pierwsze koncerty po czteroletniej przerwie.

Zespół Nick Cave & The Bad Seeds pojawią się 7 sierpnia 2022 w Arenie Gliwice i 8 sierpnia 2022 w ERGO ARENIE Gdańsk / Sopot.

Nick Cave & The Bad Seeds sprzedali do tej pory pięć milionów płyt na całym świecie. Założony w 1982 roku zespół do tej pory wydał 17 albumów studyjnych. Dyskografię grupy zamyka album "Ghosteen", który ukazał się w 2019 roku. Na nadchodzących koncertach z pewnością nie zabraknie utworów z ostatnich płyt Nicka Cave'a & The Bad Seeds, ani kompozycji z pierwszej płyty grupy, "From Her To Eternity".

Nick CaveNick Cave zadedykował na koncercie piosenkę zmarłym synom. Zdobył się nawet na żart

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nick Cave & The Bad Seeds - koncerty razem, nowy album solo

W lipcu ukazał się natomiast album Nicka Cave'a zatytułowany "Seven Psalms". Tak artysta opowiada o wydawnictwie:

Podczas lockdownu napisałem kilka psalmów; skromnych świętych pieśni - jedną dziennie przez tydzień. Te siedem psalmów to jedna długa medytacja - o wierze, wściekłości, miłości, żalu, miłosierdziu, seksie i uwielbieniu. Kontemplacja podczas niepewnego czasu.

Album "Seven Psalms" ukazał się jako limitowany 10-calowy winyl. Projekt składa się z siedmiu recytacji połączonych z muzyką i 12-minutowej kompozycji instrumentalnej, nagranej podczas sesji albumu "Carnage". Płyta powstał przy udziale przyjaciela Cave'a, Warrena Ellisa, a jej produkcją zajęli się Nick Cave i Luis Almau.

DLOGDThe Scorpions zagrają w Polsce w czerwcu. Od kiedy można kupować bilety?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

<<Reklama>> Ebook "Pieśń torby na pawia" Nicka Cave'a jest dostępny na Publio.pl >>

Więcej o: