Bedoes zrobił sobie tatuaż podczas koncertu. OFF Festival: "Więcej dymu"

Tegoroczny OFF Festival już się zakończył, ale emocje, które wzbudzili w publiczności wykonawcy, wciąż są żywe. Oprócz poruszających słów Iggy'ego Popa i szeroko komentowanego występu grupy Papa Dance, w pamięci widzów pozostanie także występ Bedoesa. Artysta pojawił się na scenie w towarzystwie tatuażysty.

OFF Festival 2022 trwał od 5 do 7 sierpnia 2022 i zgromadził zaskakujący line-up. Znalazło się w nim miejsce dla legend męskiego i kobiecego oblicza punk rocka, przedstawicieli współczesnej alternatywy, polskiego disco popu z lat 80. oraz królującego współcześnie rapu. W przypadku ostatniego gatunku mogliśmy liczyć na silną polską reprezentację w postaci m.in. Dziarmy i Bedoesa. Występ szczególnie tej drugiej postaci zostanie w pamięci publiczności na długo. Chodzi nie tylko o "wybuchową" oprawę sceniczną z wykorzystaniem pirotechniki.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bedoes zaprosił na scenę tatuażystę

Borys Przybylski, znany szerzej jako Bedoes, pojawił się na scenie w towarzystwie tatuażysty. To sytuacja jeszcze bardziej ekstremalna od tej, która miała miejsce po jednym z koncertów we Wrocławiu, gdy po zakończeniu koncertu raper niemal od razu pojechał do studia tatuażu.

W trakcie występu podczas ostatniego dnia OFF Festival artysta pozwolił, by zrobiono mu nowy wzór na ręce. Zdjęciem z wydarzenia podzielił się oficjalny profil OFF Festival na Instagramie. "Więcej dymu" - można przeczytać w opisie. Tatuaż przedstawia datę urodzenia Bedoesa - 1998. To także tytuł utworu, który raper wydał razem z Lankiem. Zdjęciami z imprezy podzielił się z obserwatorami na Instagramie. Podsumował też swój występ. Wśród podziękowań wymienił również tatuażystę. "Dziękuję za tatuaż wykonany w trzy minuty @krzywy_lastking, jesteś niesamowitym kotem" - napisał Bedoes.

 
 
Zobacz wideo

Tatuaże o szczególnym znaczeniu

Fani dobrze wiedzą o upodobaniu artysty do ozdabiania ciała. Przez długi czas był kojarzony z wzorem kobiecych ust, a także pary kochanków na klatce piersiowej. W lutym tego roku szerokim echem odbiła się też akcja z tatuażami związanymi z albumem "Opowieści z Doliny Smoków". Wiele osób postanowiło wytatuować sobie tytułowego smoka z okładki, a sam Bedoes wybrał jedną spośród na tyle oddanych fanek i osobiście wręczył jej na pamiątkę diamentową płytę.

Tatuaże to także częsty motyw w jego tekstach, posłużyły również za wyraz oddania jego dziewczynie, której portret wytatuował sobie w minimalistycznym wydaniu.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: