Jessie Ware uwolni twoje kolory teledyskiem do "Free Yourself"

"Uwolnij się!" - woła Jessie Ware w najnowszym singlu. Wyreżyserowany przez Vicky Lawton klip do piosenki "Free Yourself" jest pełen zaraźliwej energii i radości z bycia sobą. Odziana w czerwony jedwab Ware taje na piedestale, aby uwolnić niezwykłe kolory okrytych czarnymi szatami gości.

Od czasu premiery "Free Yourself" stał się najlepiej debiutującym singlem Jessie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence JR i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price’a. - "Free Yourself" jest początkiem nowej ery - wyjaśnia Jessie Ware. - Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się!

Zobacz wideo Daniels, czyli Dan Kwan i Daniel Scheinert - artystyczny duet jakich mało [Popkultura]

Jessie Ware zachwyca w czerwonej sukni w klipie do "Free Yourself"

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album "What’s Your Pleasure?" i dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku Jessie uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy "Love on Tour" na pięciu koncertach w United Center w Chicago.

 

Pomiędzy występami na długo oczekiwanych trasach Jessie przesiaduje obecnie w studiu, gdzie pracuje nad swoim niecierpliwie oczekiwanym piątym albumem studyjnym. Płyta "What's Your Pleasure?", zamykająca dyskografię artystki, ukazała się latem 2020 roku.

Więcej o: