Sara James zaśpiewała w półfinale "America's Got Talent" utwór Eltona Johna. Zobacz występ Polki

Sara James najpierw wygrała polskie "The Voice Kids", a teraz zachwyciła w "America's Got Talent". Do półfinału trafiła dzięki "złotemu przyciskowi", specjalnej przepustce pozwalającej ominąć poprzedni etap tym, którzy zrobili szczególne wrażenie na sędziach.

Sara James w półfinałowym odcinku, nadawanym na żywo, zaśpiewała utwór "Rocket Man" Eltona Johna.

Sara James w "America's Got talent" - tak zaśpiewała "Rocket Man"

 

Wokalistka dostała wielkie brawa, a od całej czwórki jurorów owację na stojąco. Wśród nich był oczywiście Simon Cowell, który wcisnął w trakcie przesłuchań "złoty przycisk". To legendarny juror takich programów jak "America's Got Talent", "American Idol" czy "X Factor", który jest odpowiedzialny m.in. za sukces One Direction.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Cowell mówił po emisji pierwszego odcinka z udziałem James magazynowi "People":

Wcisnąłem dla Sary złoty guzik, bo w moim przekonaniu jest totalną gwiazdą. Przeleciała przez cały świat na przesłuchanie do 'America's Got Talent', żeby sprawdzić, czy marzenia się spełniają. To do mnie przemówiło i przypomniało mi o tym, jak sam 20 lat temu tu przyjechałem z podobnymi myślami. Nie tylko chciałem mieć jej talent!

Teraz chwalił m.in. wybór utworu. - Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój - stwierdził Cowell. Po emisji półfinału amerykańscy widzowie mają dobę, żeby głosować na swoich faworytów. Ogłoszenie wyników nastąpi dzisiaj.

Polska widownia niezwykle utalentowaną Sarę James poznała dzięki programowi "The Voice Kids". Młoda wokalistka okrzyknięta została "polską Whitney Houston" i bezapelacyjnie wygrała w telewizyjnym plebiscycie. Sara była też reprezentantką Polski w Eurowizji Junior i podczas finału w Paryżu zajęła drugie miejsce. Niedawno została też pierwszą polską ambasadorką podczas akcji #SpotifyEQUAL Global.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: