Był Quebonafide, jest Jakub Grabowski. Zobacz klip do pierwszego singla "Mój przykry lajf"

"Jakub to młody ciechanowski artysta i performer" - przedstawia się Jakub Grabowski, wcześniej znany jako Quebonafide, pod wideo z singlem "Mój przykry lajf".

"Mój przykry lajf (Jakub On Stage)" jest już na platformach streamingowych, a na kanale SBM Label pojawił się klip. Pod nim jest też krótkie bio artysty Jakuba Grabowskiego - to prawdziwe imię i nazwisko Quebonafide. Można przeczytać:

Jakub to młody ciechanowski artysta i performer. Rozpoznawalność przyniósł mu spektakularny 'Mega Hip-Hop Tour', podczas którego tourbus młodego MC zawitał m.in. na dniach ogórka w Kruszewie, Festiwalu Masła w Lubochni, czy Jarmarku św. Jakuba w Murowanej Goślinie. Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter.

Jakub Grabowski "Mój przykry lajf" - jest klip

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W czerwcu Grabowski w oświadczeniu żegnał się z personą, którą jest Quebonafide: "Nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową". Dodał jednak, że nie jest to jego definitywne pożegnanie ze sceną, choć zapowiadał, że chce skupić się m.in. na pracy naukowej. Sprzedał wtedy swoje udziały w wytwórni Que Quality. Szybko okazało się, że związał się z SBM Label. 

Wygląda jednak na to, że bez muzyki trudno wytrzymać.

Warto pamiętać, że Grabowski ma już na koncie drastyczną zmianę wizerunku w 2020 roku. Przez pewien czas pokazywał się publicznie z zamalowanymi tatuażami, sprawiał wrażenie wycofanego i cichego. Po kilku tygodniach okazało się, że zmiana miała związek z jego singlem "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ".

Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: