Heather Morris: Jennifer Lopez usuwała z przesłuchań tancerzy ze względu na znak Zodiaku

Heather Morris zanim zyskała popularność w serialu "Glee", tańczyła m.in. z Beyonce. Teraz zdradziła, że Jennifer Lopez podczas przesłuchań do zespołu tanecznego pozbywała się części osób po zaprezentowaniu umiejętności ze względu na konkretny znak Zodiaku.

Na tę informację warto spojrzeć z dystansem, ale wygląda na to, że jeśli ktoś urodził się między 23 sierpnia a 22 września, nie zatańczyłby na scenie u boku Jennifer Lopez. Heather Morris twierdzi, że wokalistka nie chciała pracować z Pannami. W podcaście "Just Sayin ' With Justin Martindale" tancerka i aktorka znana głównie z "Glee", powiedziała:

Jennifer Lopez prowadziła przesłuchanie dla tancerzy na jedną ze swoich tras. Weszła do pokoju i powiedziała: 'Bardzo wam dziękuję, tak ciężko pracowaliście. Jeśli w pokoju są jakieś Panny, czy możecie podnieść rękę?'

'Gry rodzinne' / NetflixNetflix i polska komedia romantyczna? Jest ślub, jest ciąża, nie pytajcie o ojca

Morris o decyzjach Jennifer Lopez dotyczących tancerzy: O tak, to się wydarzyło

Potem Lopez miała na nich spojrzeć i podziękować za przybycie i po całym dniu mogli po prostu wrócić do domu. - Przez większość czasu na przesłuchaniu tanecznym nie dostajesz zapłaty, jesteś tam od 10 rano i masz przesłuchanie do 18:00 - zaznaczyła Morris, która jednak zastrzegła, że nie była na tym konkretnym przesłuchaniu, ale słyszała o sprawie od innych tancerzy. Dopytywana, czy o wydarzyło się naprawdę, podkreśliła, że jeśli o czymś słyszysz z różnych źródeł, to  musi być prawda, choć mogła pomylić znaki Zodiaku. - O tak, to się wydarzyło - dodała Morris.

Zobacz wideo Ryan Murphy - przepis na kasowy sukces, nie tylko z "Glee"

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Britney Spears i Elton JohnPiosenka Britney Spears i Eltona Johna. Zupełnie nowe podejście do starego hitu!

Morris zanim pojawiła się w pierwszym sezonie "Glee" w 2009 roku jako Brittany S. Pierce (i grała w tym popularnym serialu przez wszystkie sześć sezonów), pracowała głównie jako tancerka. To właśnie dzięki występom na scenie z Beyonce dostała zresztą rolę. Pojawiła się na planie, żeby nauczyć aktorów układu tanecznego do "Single Ladies" i tak spodobała się wtedy producentom "Glee", że zaproponowali jej pracę. Na początku klipu Morris stoi z lewej:

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: