Harry Styles wraca do Polski na drugą rundę trasy Love on Tour. Tym razem odwiedzi Warszawę

Dobre wiadomości dla fanek i fanów Harry'ego Stylesa, którym nie udało się wybrać na lipcowy koncert artysty w Krakowie. 2 lipca 2023 roku Styles wróci do naszego kraju w ramach kolejnej serii występów na trasie Love on Tour. Teraz Brytyjczyk zaprosi publiczność na PGE Narodowy. Jako support wystąpi zespół Wet Leg.

W piątkowe popołudnie ogłoszono, że trasa Love on Tour powróci do Europy nadchodzącego lata. Harry Styles zagra łącznie 19 koncertów, zaczynając od duńskiego Horsens - tam artysta przyjedzie 13 maja. Jego polskie show odbędzie się 2 lipca. Na razie nie wiadomo, w jakich cenach będą bilety na wydarzenie. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 01.09 o godz. 10.00. Bilety w sprzedaży ogólnej będą od piątku 02.09 od godz. 10.00 na LiveNation.pl.

Zobacz wideo Biografie muzyków to łakomy kąsek dla scenarzystów

Harry Styles wraca do Polski na kolejny koncert. Teraz zagra na stadionie

Jak czytamy na stronie Live Nation, organizatora trasy, ze względu na duże zainteresowanie oprócz koncertów w Europie dodano także występy w Austin, Chicago i São Paulo; zmieniło się również miejsce występu w Limie w Peru. 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii. Na Instagramie czytamy, że niebawem zostaną też ogłoszone daty występów w Azji.

 

18 lipca Harry Styles zagrał swój pierwszy koncert w Polsce - kolorowe show odbyło się w krakowskiej Tauron Arenie. Na setliście nie zabrakło przeboju One Direction "What Makes You Beautiful", którym Styles ku uciesze fanów kłania się swojej boysbandowej przeszłości; główną osią programu były jednak utwory z albumu "Harry's House". Koncert urozmaiciły pieczołowicie zorganizowane fanowskie akcje, m.in. polska flaga stworzona z tysięcy światełek.

Harry StylesHarry Styles w Polsce. Fani długo nie zapomną tego koncertu i on chyba też nie

Najnowszy solowy album brytyjskiego artysty ukazał się w maju - pochodzą z niego takie hity jak "As It Was" oraz "Late Night Talking".

Więcej o: