Eros Ramazzotti i Alejandro Sanz w nowym singlu. "Czasem nie trzeba wiele, by podnieść się w trudnych chwilach"

Zaledwie kilka tygodni przed pierwszym koncertem w ramach World Tour Premiere Eros Ramazzotti wydaje nowy singiel "Sono" z Alejandro Sanzem. To drugi utwór z albumu "Battito Infinito", który ukaże się 16 września.

Oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Adriána Egeę i bazuje na koncepcji Erosa i Sergio Pappalettera. Ten krótkometrażowy film to prawdziwy skok w przeszłość, w którym Alejandro i Eros znów są goniącymi za piłką dziećmi – zupełnie jak w pogoni za marzeniem, za beztroską, na którą mogą zdobyć się tylko dzieci. Następnie przenosimy się do współczesności: dwóch dojrzałych mężczyzn sukcesu śpiewa o życiu i jego ulotnym pięknie, nie zapominając o swoich korzeniach.

 

Więcej informacji muzycznych znajdziesz na Gazeta.pl >>

Gwiazdy muzyki hiszpańskojęzycznej łączą siły w singlu "Soy" 

W ten sposób dwaj giganci międzynarodowej muzyki, którzy łącznie sprzedali 120 mln płyt, połączyli swoje unikalne talenty. Zmysłowy głos Alejandro, hiszpańskiego artysty z największą liczbą nagród Grammy w historii (4 Grammy i 25 Latin Grammy), dołącza do niepowtarzalnej barwy Erosa. Artyści wspólnie zachęcają do uwierzenia w swoje marzenia bez wszystkich udręk, jakie niosą ze sobą zmiany, wzloty i upadki. Czasem nie trzeba wiele, by podnieść się w trudnych chwilach: starzy przyjaciele i moc wspomnień mogą pomóc nam odnaleźć siebie.

Singiel "Sono", album "Battito Infinito" i klasyczne utwory, które doprowadziły Erosa na szczyt, znajdą się na setliście tras World Tour Premiere i Battito Infinito World Tour – fantastycznej przygody, w którą Ramazzotti postanowił zabrać swoich fanów, aby uczcić nowe wydawnictwo. Światowa trasa rozpocznie się pod koniec października w Los Angeles. Następnie artysta powróci do Europy – 2 maja 2023 roku wystąpi przed polską publicznością w Łodzi. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Zobacz wideo Przy okazji premiery spektaklu "Edith i Marlene" rozmawiamy z Janem Młynarskim [Popkultura Wywiad]
Więcej o: