Utwór Natalii Przybysz w zaskakującej aranżacji. Do artystów "Kayax XX Rework" dołącza thekayetan

Nowa, taneczna wersja utworu "Ciepły wiatr" w aranżacji młodego artysty thekayetan'a już jest dostępna do odsłuchu.

1 września do akcji "Kayax XX Rework" dołączył młody wokalista o pseudonimie thekayetan. Ma na swoim koncie m.in. debiutancką płytę "Dla nas dom" czy współpracę z Mery Spolsky, z którą wydał piosenkę "hebefrenicze". Ponadto obecnie pracuje nad swoją drugą płytą.

Oprócz tego, że jest wokalistą, to zajmuje się także produkowaniem muzyki elektronicznej, czego wyraz dał w swojej wersji utworu "Ciepły wiatr".

thekayetan i Ciepły wiatr - posłuchaj

 

Odświeżenie powstało w ramach akcji "Kayax XX Rework", która została stworzona w ramach 20. urodzin wytwórni muzycznej Kayax. Artyści przedstawiają swoje aranżacje wybranych piosenek, które wyszły z ramienia tejże wytwórni. Do tej pory swoje wersje utworów zaprezentowali m.in. Mery Spolsky, Sarsa, Krzysztof Zalewski czy Julia Wieniawa.

Więcej informacji o muzyce znajdziecie na głównej stronie Gazeta.pl >>

Thekayetan zdecydował się stworzyć własną aranżację utworu Natalii Przybysz "Ciepły wiatr" z 2018 roku. Jego taneczna aranżacja zdecydowanie wyróżnia się na tle poprzednich reworków. W tym przypadku melancholijna kompozycja została zastąpiona energetyczną melodią, do której śmiało można zatańczyć na parkiecie. W połączeniu z wokalem artysty całość brzmi bardzo ciekawie i różni się stylem od innych propozycji nagranych w ramach reworków.

To nie jedyna nowość z tej serii od Kayaxu. Wytwórnia w swoich mediach społecznościowych zapowiedziała, że kolejny odświeżony utwór wyjdzie na światło dzienne już jutro. Tajemnicą pozostaje, co to będzie za piosenka oraz kto ją wykona.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: