Sanah nie próżnuje. "Bankiet" to jej nowa trasa koncertowa

Po serii udanych koncertów z trasy "Uczta" oraz występach na letnich festiwalach muzycznych, sanah znowu wyruszy w trasę koncertową! Jej nazwa to "Bankiet" i w sprytny sposób nawiązuje do poprzedniej nazwy.

Sanah od ponad dwóch lat nie daje o sobie zapomnieć i nieustannie wychodzi do fanów z nowymi niespodziankami. Po sukcesie poprzedniej trasy koncertowej "Uczta", która promowała jej najnowszy album o tym samym tytule, artystka ogłasza kolejne wielkie wydarzenie

Nadchodzi nowa trasa koncertowa o nazwie "Bankiet"

Poprzednie tournée piosenkarki było wielkim sukcesem. Wiele koncertów z trasy zostało szybko wyprzedanych, pomimo tego, że zorganizowane były na największych arenach w polskich miastach. W warszawskim Torwarze zorganizowano nawet dwa koncerty dzień po dniu, ze względu na wielkie zainteresowanie.

Więcej informacji ze świata polskiej muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Album "Uczta" to trzeci album studyjny artystki, który składa się tylko i wyłącznie z duetów z największymi nazwiskami współczesnej polskiej muzyki popularnej. Usłyszeć możemy na nim m.in. Artura Rojka, Darię Zawiałow, Grzegorza Turnaua czy Natalię Grosiak z zespołu Mikromusic. Wybrani artyści towarzyszyli również samej Zuzannie podczas koncertów promujących ten album, co było dla fanów nie lada gratką.

 

Czy na nowej trasie koncertowej sanah może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Na razie niewiele wiadomo o konkretnych szczegółach nowej trasy. Na oficjalnej stronie internetowej artystki możemy dowiedzieć się, że na koncertach z serii "Bankiet" będą obecne orkiestra i chór. Można się tylko domyślać, że te występy będą miały bardziej instrumentalny charakter niż dotychczasowe.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Na uwagę zasługuje fakt, że Zuzanna Jurczak posiada solidne wykształcenie muzyczne. W zeszłym roku obroniła dyplom z instrumentalistyki w klasie skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Artystka wspominała, że chciałaby stworzyć wydarzenie muzyczne, podczas którego będziemy mogli posłuchać jej umiejętności muzycznych w takiej aranżacji. Wychodzi na to, że właśnie teraz nadszedł ten czas. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: