"Frajer" Beaty Kozidrak. Maffashion tańczy w teledysku

W środę na światło dzienne wyszedł najnowszy teledysk Beaty Kozidrak do piosenki o zaczepnym tytule "Frajer". W klipie wykorzystano przebitki z występu artystki na Fest Festivalu.

Zaprezentowany klip promuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty artystki, która będzie jej czwartym solowym longplayem. Utwór, jak i poprzednie promujące nową płytę Beaty nawiązują stylistyką do dyskotekowych lat 80., a na okładce każdego singla pojawia się charakterystyczna kula dyskotekowa.

"Lecimy za daleko". Mrozu ogłasza gorącą trasę koncertową na jesień

Maffashion ramię w ramię z Beatą w klipie do "Frajera"

Piosenka miała premierę w piątek 12 sierpnia i tego samego dnia wokalistka wykonała ją po raz pierwszy na żywo podczas 3. edycji Fest Festivalu. W oprawie graficznej koncertu podczas wykonywania "Frajera", uczestnicy koncertu mieli okazję zobaczyć przedpremierowo sceny z nowego teledysku, którego twarzą jest Julia "Maffashion" Kuczyńska. 

Olsztyn Green Festival 2021 w OlsztynieSanah nie próżnuje. "Bankiet" to jej nowa trasa koncertowa

Więcej muzycznych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Sam koncert okazał się wielkim sukcesem i dało wiele powodów do dumy. Jak napisała na swoim instagramowym profilu: 

Dziekuję @fest_festival! Kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych, młodych ludzi śpiewało moje piosenki. Jestem dumna i szczęśliwa, że kolejne pokolenie ma w sercu to co stworzyłam. Jesteście dla mnie inspiracją i nadzieją na lepsza przyszłość!!!
 

Zapewne z tego powodu zdecydowano się umieścić w najnowszym teledysku nagrania z tego koncertu. Pokazał on, że muzyka Beaty i Bajmu łączy pokolenia, a artystka cały czas jest otwarta na muzyczne eksperymenty. W samym klipie ciekawym zabiegiem są sceny, w których widzimy artystkę śpiewającą na koncercie "Frajera", a ruch jej ust jest idealnie zsynchronizowany z dźwiękiem studyjnym.

 

Oprócz przebitek z koncertu czy scen z obiema Paniami pozującymi razem do zdjęć, czasami widoczne są migające w tle stare telewizory, w których możemy podziwiać Beatę Kozidrak sprzed lat. Jest to ciekawy zabieg, który można odczytać, że artystka pomimo długiej aktywności na scenie wciąż jest w formie. Natomiast zaproszenie do udziału w teledysku młodszej Maffashion pokazuje siłę kobiet bez względu na ich wiek. Teledysk wyreżyserował Michał Pańszczyk.  

Zobacz wideo Popkultura odc. 76

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: