Dawid Podsiadło wrzucił nowy POST. To na pewno coś zwiastuje

Dawid Podsiadło, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów ostatnich lat, rzadko coś udostępnia w mediach społecznościowych. Niemal zawsze publikowane posty są związane z jego twórczością. Tak jest też i tym razem.

Od wydania ostatniej płyty o nazwie "Małomiasteczkowy" minęły już prawie cztery lata i wszyscy ze zniecierpliwienim czekają na nowy, czwarty już album studyjny artysty. Pod koniec czerwca Podsiadło w końcu wydał nowy singiel "POST", który zapowiada najnowsze wydawnictwo. W tym samym dniu ogłosił także datę nowej trasy koncertowej "POST PRODUKCJA TOUR", na którą wyprzedano niemal wszystkie bilety.

Więcej informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Ozzy Osbourne Kim jest Patient no. 9? Ozzy Osbourne powraca z nowym albumem

Wakacje się kończą, pora na nowości od Dawida

W ostatnią niedzielę muzyk w swoich social mediach opublikował enigmatyczny post, w którym widzimy animowane zdjęcie dziewczyny. Stylistyka fotografii może przypominać japońskie anime. A do tego podpis: "12.09/18:00".

Można przewidywać, że jest to zapowiedź daty wydania drugiego singla z nadchodzącej płyty. Niektórzy spekulują, że może być to duet z Darią Zawiałow. Stylistyka udostępnionej grafiki jest bardzo podobna do oprawy graficznej wydanego przez nią w zeszłym roku albumu "Wojny i noce".

Tash Sultana na On Air Festival, 09.09.2022, Warszawa On Air Festival. Warszawa zakończyła sezon festiwalowy [RELACJA]

Fani artysty, którzy wzięli udział w jego ostatniej minitrasie koncertowej, mogli usłyszeć już jego trzy nowe utwory. Oprócz wyżej wspomnianego singla "POST", Podsiadło zaprezentował dwie inne piosenki: "Szarość i róż" oraz "Mori".

Wszystko stanie się jasne już w poniedziałek o godzinie 18:00. Z uwagi na dominujący kolor różowy w udostępnionej grafice całkiem możliwe, że będzie to właśnie oficjalna premiera utworu "Szarość i róż". 

Zobacz wideo Popkultura odc. 122

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: