Dawid Podsiadło zapowiadał nowość. Znowu udało mu się zmylić fanów

W niedzielę Dawid Podsiadło w mediach społecznościowych opublikował tajemniczy post z zapowiedzią czegoś nowego. Część fanów podejrzewała, że będzie to kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Artyście udało się jednak ich zmylić. Wydał co prawda nową piosenkę, ale nie z nowego albumu. A na potrzeby serialu "Cyberpunk: Edgerunners" Netfliksa.

Dawid Podsiadło zaskoczył swoich słuchaczy. Jeszcze w niedzielę wieczorem zapowiadał nowy projekt, więc wiele osób było pewnych, że chodzi o nową płytę. Tymczasem już w poniedziałek 12 września okazało się, że nowa piosenka, to nie ta, na którą wszyscy czekali. Piosenka "Let You Down" powstała na potrzeby nowego serialu anime "Cyberpunk: Edgerunners", który na Netfliksie jest już dostępny od 13 września.

 

Więcej informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

Tash Sultana na On Air Festival, 09.09.2022, WarszawaOn Air Festival. Warszawa zakończyła sezon festiwalowy [RELACJA]

Dawid Podsiadło z nowym singlem po angielsku

Piosenka będzie zamykać każdy odcinek nowego serialu. Do produkcji utworu zaproszony został Akira Yamaoka. Kompozytor słynie z tworzenia muzyki do gier z serii Silent Hill, które swego czasu były bardzo popularne. Sam Dawid jest bardzo podekscytowany tą współpracą, czego dał wyraz w nowym poście na Instagramie:

Do współpracy produkcyjnej nad warstwą muzyczną dał się zaprosić Pan Akira Yamaoka, co dla koneserów mroczniejszych gatunkowo gier video pewnie robi fajne ściśnięcie w żołądku.
Muzyka i gry to dwie moje największe pasje, więc ciągle nie dowierzam, że mogę być częścią tak fantastycznego, międzynarodowego projektu z udziałem tak wielu niesamowicie zdolnych twórców.
 

Oprócz utworu "Let You Down" w ścieżce dźwiękowej do serialu "Cyberpunk: Edgerunners" pojawiły się także dwie inne piosenki polskiego artysty i japońskiego muzyka. Na razie jednak nie można ich odsłuchać w serwisach streamingowych, a jedynie podczas oglądania serialu.

Koncert zespołu T.Love w ramach 30. Dni Częstochowy. 27.08.2022."Radio Wolny Świat". Koncert z Lublina będzie transmitowany na cały świat

Jednocześnie Dawid zapewnił swoich fanów, że następne informacje będą dotyczyć tylko jego nowej płyty, na którą wielu fanów czeka. Dodał, że jej premiera odbędzie się już za chwilę.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: