Sara James w finale "America's Got Talent" nie mogła wybrać lepszej piosenki!

Sara James w nocy polskiego czasu z 13 na 14 września zaśpiewała w finale "America's Got Talent". Polska nastolatka już w czasie przesłuchań zachwyciła, a teraz udowodniła, że Simon Cowell nie pomylił się, naciskając wtedy złoty przycisk.

Sara James w finale "America's Got Talent" transmitowanym na żywo przez amerykańską telewizję NBC zaśpiewała utwór "Running Up That Hill" Kate Bush. Ta przepiękna piosenka z 1985 roku niedawno powróciła na listy przebojów, ponieważ została wykorzystana w serialu "Stranger Things" Netfliksa. 

Sara James zaprezentowała utwór zupełnie innej , bardziej współczesnej, aranżacji:

 

Wyniki i zwycięzcę całego programu poznamy 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego). Głosują amerykańscy telewidzowie.

"Running Up the Hill" - piosenka, którą zaśpiewała Sara James

"Running Up That Hill" pochodzi z wydanej 5 sierpnia 1985 roku płyty "Hounds of Love" i jest to zdecydowanie jeden z największych przebojów Kate Bush. W jej rodzimej Wielkiej Brytanii singiel dotarł do trzeciego miejsca na liście UK Singles Chart, magazyn "New Musical Express" przyznał mu tę samą lokatę w zestawieniu najważniejszych piosenek tamtego roku. Kiedy tytuł trafił do rozgłośni w latach 80., cieszył się sporą popularnością także w USA, jednakże w tamtym czasie na liście Hot 100 Billboard najwyższą lokatą było miejsce 30.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Netflix udostępnił zwiastun finałowej części "Stranger Things 4"

W tym roku, po premierze czwartej serii "Stranger Things", znowu powróciła na listy przebojów, a na niektórych pojawiła się nawet po raz pierwszy, zajmując wysokie miejsca. Po premierze serialu Netfliksa widzowie błyskawicznie zaczęli wyszukiwać hit z lat 80. i w ten sposób stał się również jedną z najczęściej granych piosenek w serwisach streamingowych. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: