Mata na scenie z siedmioletnią(!) fanką. Wypatrzył ją dzięki transparentowi

Mata zauważył na swoim koncercie transparent siedmioletniej Julki i zaprosił dziewczynkę na scenę. Zaśpiewali razem "Szafir".

W trakcie koncertu Maty w Toruniu, który odbył się 16 września, do rapera na scenie dołączyła siedmioletnia Julka, która pojawiła się na koncercie z transparentem:

Mata, mogę zaśpiewać z tobą 'Szafir'? Najmłodsza fanka

Na zamieszczonym w sieci wideo jeszcze z prób przed imprezą widać, że dziewczynka doskonale zna tekst utworu:

 

Mata z siedmiolatką na scenie. Zobacz wideo z koncertu w Toruniu

Zastanawiamy się co prawda, czy koncert Maty to jest odpowiednie miejsce dla dziecka, bo choćby we wspomnianym utworze Mata rapuje:

I cię dominuję jak w BDSM (...) Po ch*j się chowałaś

ale z pewnością było to dla niej duże przeżycie. Toruński koncert Maty był wyprzedany, więc ze sceny widziała prawdziwe tłumy.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

W ramach plenerowej Mata Tour raper wystąpi jeszcze 22 września w Białymstoku, 1 października w Łodzi oraz 10 października w Poznaniu.

Zaledwie kilka dni temu Mata pobił kolejny rekord - został polskim artystą z największą liczbą obserwujących w serwisie Spotify. Udało mu się przekroczyć liczbę 1,5 miliona obserwatorów. W kolejce za nim plasują się kolejno: Bedoes, Taco Hemingway, Quebonafide i Sobel.

Zobacz wideo Mata? "Ojeju, uwielbiam!", "On to się wbił", "Kojarzy mi się ze schodkami nad Wisłą" [Gwiazdy o gwiazdach]

Pochodzący z Wrocławia Michał Matczak wydał na razie dwa albumy studyjne: w 2020 roku "100 dni do matury, a rok później "Młody Matczak". Na ma koncie m.in. Fryderyki i Bestsellery Empiku.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: