Nie dostała się do "The Voice of Poland" i "Mam talent". Teraz bilety na jej koncerty kosztują 400 zł

Sanah jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Do jej najbardziej znanych piosenek należą "Kolońska i szlugi", "Ale jazz" czy "No sorry". Nie wszyscy jednak wiedzą, że zanim szturmem zdobyła listy przebojów, próbowała swoich sił w "The Voice od Poland" i "Mam Talent". Bezskutecznie.

Zanim o Sanah, czyli Zuzannie Irenie Jurczak usłyszała cała Polska, wokalistka próbowała dostać się do programów muzycznych. Niestety, została odrzucona w castingach do "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Chociaż tego doświadczenia nie wspomina dobrze, to nie poddała się i w 2020 roku szturmem zdobyła listy przebojów. 

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Sanah próbowała swoich sił w talent-show. "To był mój najgorszy precasting"

Wokalistka z muzyką styczność ma od siódmego roku życia. Najpierw uczyła się grać na skrzypcach i uczęszczała do szkoły muzycznej. Potem zaczęła grać na pianinie i śpiewać. Artystka ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje piosenki publikowała na platformie YouTube. W 2020 roku zdobyła ogólnopolski rozgłos. Jej droga na szczyt nie była jednak usłana różami. Zanim stała się popularna, próbowała swoich sił w programach talent-show. Kilka razy starała się dostać do "The Voice of Poland" i "Mam Talent". Precastingu w pierwszym programie nie wspomina zbyt dobrze. 

 
Śpiewałam tam Sie, to było takie bardzo piękne. Pan tak słucha i pokazuje kciuk do znajomych z komisji. I kończę śpiewać, a on: Przepraszamy, ale nie. To było takie okrutne. Ja mówię: Myślałam, że się podobało, on mówi, że nie. I potem następna osoba weszła. To był mój najgorszy precasting

- wspomniała Sanah.  Wokalistka zaśpiewała wtedy piosenkę Sii "Soon We'll Be Found".

 

Niepowodzenie nie zniechęciło artystki. Wkrótce zaczęła osiągać sukces

Sanah zgłaszała się do konkursów i w pocie czoła pracowała nad swoimi autorskimi utworami. W 2015 roku dostała się do finału 10. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Ten Ton". W 2019 roku dostrzegła ją wytwórnia Magic Records, z którą podpisała profesjonalny kontrakt. Jej debiutanckim singlem było "Rich in Love", który wykonywała z Mattem Duskiem. Ogólnopolską sławę zdobyła jednak rok później. Piosenka "Szampan" szturmem zdobyła listy przebojów i stała się hitem imprez. W 2020 roku ukazał się jej pierwszy album "Królowa Dram", a rok później wydała "Irenkę". 

Marzy mi się, żeby kiedyś móc ze sceny zobaczyć tłumy ludzi bawiących się na moim koncercie. To jest teraz moje największe marzenie

- wyznała w jednym z pierwszych wywiadów. Teraz może śmiało powiedzieć, że jej marzenie się spełniło. Ostatnio było głośno o najnowszym koncercie piosenkarki, na który za bilety trzeba było zapłacić ponad 300 zł. 

Więcej o: