Julia Wieniawa z nowym teledyskiem. Pokazała prywatne ujęcia, reżyseruje Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa pokazała teledysk do utworu "Wenus". "Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni." - pisze Wieniawa, dziękując za współpracę m.in. Nikodemowi Rozbickiemu, z którym jest związana.

"Wenus" to singiel Julii Wieniawy, który promuje jej debiutancki album "Omamy". Już w jednym z poprzednich teledysków wokalistka wystąpiła ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim. Teraz aktor zajął się również reżyserią i zdjęciami , a także montażem klipu (z Kubą Józefowiczem). 

Julia Wieniawa na wakacjach. Zobacz teledysk do "Wenus"

Wieniawa, informując o premierze, napisała:

Nasz wakacyjny, spontaniczny klip do 'Wenus' możecie już zobaczyć na YT. Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni… Reżyserem, scenarzystą i operatorem klipu jest @nikodamn Dziękuję Ci za wszystko
 

- To analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato - opowiada Rozbicki.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Za muzykę do "Wenus" są odpowiedzialni Julia Wieniawa i Kuba Karaś, a tekst napisała Kasia Lins.

Album "Omamy" powstawał na przestrzeni kilku lat i, jak czytamy w informacji prasowej, jest osobistym podsumowaniem pewnego rozdziału w życiu artystki. Pracowali przy nim czołowi polscy producenci - Maciek Sawoch, Kuba Karaś, Wojtek Urbański, a teksty były pisane we współpracy z między innymi  Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins czy Mery Spolsky.

Wieniawa prezentowała materiał z płyty już m.in. na Orange Warsaw Festival i Męskim Graniu, w październiku wystąpi na Great September w Łodzi.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: