Widzieliście Cleo w "X-Factor"? Porażka nie przeszkodziła jej w podbiciu list przebojów

Początki kariery Cleo nie były najłatwiejsze. Musiała przejść długą drogę, by osiągnąć sukces. W 2011 roku wzięła udział w programie "X-Factor". Jurorzy nie byli jednak zachwyceni jej występem i odrzucili ją już na etapie castingów. Byli trzy razy na "nie".

Cleo od kilku lat podbija listy przebojów. Na swoim koncie ma diamentową płytę, trzy potrójne "platyny", cztery "platyny" oraz "złotą płytę". Droga na szczyt muzycznej kariery była wyboista i trudna. Zanim Joanna Klepko stała się popularna, wystąpiła w programie "X-Factor". Niestety, nie poszło jej dobrze.

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Cleo wzięła udział w "X-Factor". "Dusisz się w tej piosence"

Wokalistka wykonała utwór Tiny Turner "Proud Mary". Występ nie spodobał się jurorom, którzy surowo ocenili dziewczynę. - Dusisz się w tej piosence - powiedziała Maja Sablewska i dodała, że "widzi Cleo w jazzowym repertuarze" a nie takim, jaki zaprezentowała. Kuba Wojewódzki stwierdził, że "w swojej nieprzeciętności jest bardzo przeciętna". Ostatecznie wokalistka otrzymała trzy głosy na "nie".

Porażka Cleo w "X-Factorze" nie przeszkodziła w podbiciu list przebojów

Wiele osób po gorzkich słowach się poddaje, ale nie Cleo. Artystka dzielnie walczyła o swoje marzenia. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem, z którym nagrała piosenkę "My Słowianie". Z tą piosenką reprezentowali Polskę na konkursie "Eurowizji" w 2014 roku. To był początek kariery Cleo, która podbijała rozgłośnie radiowe kolejnymi hitami. "Żywioły, "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok" mają kilka milionów odsłon na YouTube. 

Wielokrotnie odpadałam z różnych programów typu talent show i wiele bitew przegrałam. Ale wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj gdzie jestem. (...) Bardzo dziękuję, że nie przeszłam dalej. Dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie (...). Dziś jestem niezależna, mogę się w pełni realizować.

- powiedziała w wywiadzie dla RMF

 

Obecnie Cleo nie tylko wiedzie karierę solową, ale jest też trenerką w "The Voice Kids". 

Więcej o: