Simon Cowell wyjawił, czy planuje rozwijać karierę Sary James w Ameryce

Legendarny juror amerykańskiej wersji "Mam Talent" udzielił wywiadu Marcinowi Prokopowi z "Dzień dobry TVN". To właśnie Simon Cowell po występie Sary James kliknął złoty przycisk, który zagwarantował Polce miejsce w odcinkach na żywo. W rozmowie z dziennikarzem zdradził, czy ma plany na rozwój dalszej kariery 14-latki.

Simon Cowell to najbardziej rozpoznawalny juror programów talent show na świecie. Jest producentem telewizyjnym i łowcą talentów, który przez ponad 20 lat wypromował wiele znanych i uznanych artystów. To on stoi za sukcesem zespołów, takich jak One Direction, Little Mix czy Fifth Harmony.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Simon Cowell o dalszej karierze Sary James

Juror programu "America's Got Talent" udzielił tylko jedynego wywiadu dla polskich mediów. Okazję porozmawiać z nim miał Marcin Prokop z "Dzień dobry TVN". To właśnie Cowell po wykonaniu piosenki "Lovely" Billie Eilish przez Polkę, wcisnął tzw. złoty przycisk". Dzięki niemu nastolatka trafiła bezpośrednio do półfinałów.

W wywiadzie śmiało stwierdził, że poziom tegorocznej edycji amerykańskiego "Mam talent" był bardzo wysoki i wyrównany. Dlatego nie był przekonany, czy Sara James wygra: 

Miałem przeczucie, że może nie wygrać. Wciskając złoty przycisk, w pewien sposób jesteś związany z uczestnikiem. Bardzo ją lubię, jednak uważam, że to, czy wygrasz, czy nie wygrasz, ma wpływ na dalszą karierę

Sarze udało się dotrzeć do samego finału, co także jest dużym wyróżnieniem. Jednak zrobienie międzynarodowej kariery nie jest takie proste, jak mogłoby się niektórym wydawać. Oprócz talentu i szczęścia potrzeba także znajomości odpowiednich ludzi. I o tym doskonale wie Simon Cowell, który chce pomóc młodej wokalistce i powiedział, że postara się pomóc jej zaistnieć na amerykańskim rynku:

To, co mogę zaoferować Sarze, to zapoznać ją z ludźmi, których musi poznać. Prawdopodobnie w przyszłym roku zaprezentujemy ją jednej z czołowych wytwórni. Spróbujemy nagrać materiał i damy szansę, aby pokazała się właśnie jednej z większych wytwórni. A co wydarzy się później, zależy już od niej samej

Sara James podczas występu w finale "America's Got Talent" zaśpiewała utwór "Running Up That Hill" Kate Bush, który za sprawą czwartego sezonu "Stranger Things" przeżywa teraz drugą młodość i ponownie trafił na listy przebojów.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: