Sanah udostępniła nowy teledysk. W klipie pojawił się jej ukochany!

Na serwisach streamingowych pojawiło się 10 nowych utworów w wykonaniu sanah, które są aranżacją wierszy najbardziej znanych poetów. Na oficjalnym YouTube piosenkarki pojawiają się również do nich wideoklipy. Do jednego z nich młoda wokalistka zaprosiła... swojego ukochanego.

Sanah muzycznymi interpretacjami wierszy podzieliła się z fanami już podczas ostatniej trasy "Uczta". Teraz utwory trafiły również na platformy streamingowe, a na YouTube zaczynają pojawiać się do nich teledyski. Jeden z nich szczególnie przykuł uwagę fanów.

Zobacz wideo Popkultura odc. 77

Więcej ciekawych wiadomości o muzyce znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowy teledysk Sanah. W najnowszym klipie wystąpił ukochany wokalistki 

14 października na kanale wokalistki opublikowany został teledysk do utworu "Do*, w sztambuch". Jest to muzyczna aranżacja wiersza autorstwa Adama Mickiewicza. Klip przedstawia sielankowe życie w dworku na wsi, gdzie para zachwyca się ciszą i spokojem oraz cieszy się sobą nawzajem. Sanah do współpracy przy wideoklipie zaprosiła... ukochanego Stanisława. 

 

Sanah wydała 10 nowych piosenek. Wykorzystała w nich wiersze poetów

Nowe utwory to "deser", który piosenkarka obiecała fanom podczas tournée "Uczta". Sanah przedstawiła własną aranżację do tekstów polskich i zagranicznych poetów, a do każdej piosenki nagrała klimatyczny teledysk. Na serwisy streamingowe utwory trafiły jako osobne single. Na ten moment wokalistka nie zapowiedziała, czy planuje wydanie ich jako płytę. Wśród wykorzystanych utworów literackich znalazły się:

  1. Rozwijając Rilkego – Jacka Cygana,
  2. Hymn - Juliusza Słowackiego,
  3. Do * w sztambuch – Adama Mickiewicza,
  4. Nic dwa razy – Wisławy Szymborskiej,
  5. Warszawa – Juliana Tuwima,
  6. Bajka – Krzysztofa Kamila Baczyńskiego,
  7. Eldorado – Edgara Allana Poe,
  8. Kamień – Adama Asnyka,
  9. Da Bóg kiedyś zasiąść w Polsce wolnej (I) – Adama Asnyka,
  10. Da Bóg kiedyś zasiąść w Polsce wolnej (II) – Adama Asnyka. 
Więcej o: