449 zł za koncert sanah to jeszcze nic. Za "exclusive" występ Krystiana Ochmana fani zapłacą więcej

Zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" Krystian Ochman przygotowuje się do ostatniego występu w ramach trasy "Ochman Exclusive". Fani, którzy chcieliby usłyszeć reprezentanta Polski w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji będą musieli sporo zapłacić za taką przyjemność.

Zwycięzca "The Voice of Poland" Krystian Ochman zajął 12. miejsce w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, co było wielkim sukcesem, gdyż po raz pierwszy od 2018 reprezentant kraju awansował do finału. Zdobył wówczas 151 punktów (105 od widzów i 46 od jurorów). Teraz regularnie koncertuje, a obecnie trwa jego trasa "Ochman Exclusive". I rzeczywiście jest bardzo "exclusive", gdyż ceny biletów mogą przyprawić o zawrót głowy. 

Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Fani Krystiana Ochmana czeka niemały wydatek. Bilety po 550 zł to nie koniec niespodzianek

Koncert Krystiana Ochmana "Meet & Greet" w ramach trasy "Ochman Exclusive" odbędzie się 29 października 2022 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Osoby, które chciałyby wziąć w nim udział muszą zapłacić... 550 zł. Na tym wydatków jednak nie koniec, bo żeby wejść do sali koncertowej, trzeba kupić dodatkowy bilet za 90 złotych. Zaś jeśli chcemy spotkać się z artystą, musimy zapłacić 640 złotych. Głośno ostatnio było o biletach na koncert sanah, które kosztowały po 449 złotych, ale Ochman zdecydowanie pobił ten "rekord". 

 

Fani są zaskoczeni cenami biletów na koncert Ochmana. "Ceni się chłopak"

Internauci są zdania, że wejściówki są za drogie i nie kryli swojego niezadowolenia w komentarzach na Facebooku:

Lubię Krystiana, ale bilety za drogie.
Ceni się chłopak.

Znalazły się też jednak osoby, którym cena biletów jest niestraszna: 

Będę, będę of course.
Byłam na koncercie w Szczecinie, byłam w Poznaniu (było wyjątkowo). Tak więc do zobaczenia w Krakowie.
Więcej o: