Shakira płacze i śpiewa: "To nie była twoja wina ani moja". Fani nie mają wątpliwości, do kogo

Trzeba przyznać, że Shakira w najnowszym teledysku bardzo zaskakuje i jednocześnie daje powody do spekulacji na temat życia prywatnego. W klipie do duetu z Ozaną "Monotonia" jest dużo emocji.

Zaczyna się od tego, że Shakira w lekko "zaniedbanym" imege'u przechadza się między sklepowymi półkami. Obok jednej z nich stoi Ozana - znany portorykański wokalista i raper. Shakira rozkleja się i zaczyna śpiewać:

To nie była twoja wina, ani moja, winna jest monotonia.
Nigdy nic nie powiedziałam, ale to mnie bolało. Wiedziałam, że to się stanie.

Krystian Ochman449 zł za koncert sanah to jeszcze nic. Za występ Ochmana fani zapłacą więcej

Od razu pojawiły się w sieci głosy, że w ten sposób wokalistka komentuje swoje niedawne rozstanie z piłkarzem Gerardem Pique. Media donosiły wcześniej, że powodem zakończenia ich 12-letniego związku miała być niewierność piłkarza.

Shakira nawiązuje do końca małżeństwa w nowym teledysku? Fani nie mają wątpliwości

Shakira i Gerard PiqueShakira próbowała ratować związek z Gerardem Pique. I to dwukrotnie

 

Dawid Podsiadło już tak nie wygląda. Zaskoczył nową fryzurą. 'Wczesny Zenek'Nowa płyta Dawida Podsiadły już w sprzedaży. Gdzie posłuchać za darmo?

Jak widać w teledysku, Shakira w brutalny sposób traci serce, które później goni i daje w depozyt. Już uśmiechnięta, odchodzi, trzymając klucz do skrytki.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Fani piosenkarki nie mają wątpliwości, że "Monotonia" jest komentarzem do prywatnego życia Shakiry. Wśród komentarzy pod teledyskiem, który został wyświetlony już ponad 25 milionów razy, piszą np.

To nie subtelna szpila, to bezpośredni strzał w cel i zarazem arcydzieło...
Cóż za piękne przesłanie dla ludzi, którzy zostali zdradzeni (...) , Pokazuje, że nadal dba o swoje serce i że trzeba być silnym - gdy upadniesz, wstań i idź dalej.
Dziękuję, Shakiro, za uchwycenie w swoich tekstach tego, co czujesz, co cię boli... Będąc w separacji, też poczułam, że moje serce zostało wyrwane, a kiedy zobaczyłam twoje wideo, płakałam, stawiając się na twoim miejscu. Jesteś kreatywna, piękna i jako kobieta jestem dumna z tego, jak sobie z tym radzisz.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: