Kolejny artysta dołącza do zespołu Radia 357. Ralph Kamiński z nową audycją

Kolejny artysta dostał swoją audycję w Radiu 357. Jest to Ralph Kamiński, który poprowadzi program już od listopada. Na antenę stacji wróci także Krzysztof Zalewski z audycją "Zelig".

Radio 357 na jesień przygotowało kilka nowości w swojej ramówce. Jedną z nich jest "pasmo artystów", w którym znajdują się godzinne audycje prowadzone przez uznanych wokalistów. Programy od listopada będzie można znaleźć w ramówce od poniedziałku do czwartku po godzinie 18:00. 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Bilety za 10 zł w kinach w całej Polsce. W multipleksach i kinach studyjnych prawdziwe Święto kina

Audycja Ralpha Kamińskiego w Radiu 357 od listopada

W listopadzie do grona prowadzących dołączy Ralph Kamiński, który zastąpi w tym paśmie Rosalie. Programu Kamińskiego słuchać będzie można w poniedziałki, od 7 listopada. - Bardzo się cieszymy, że Ralph Kamiński przyjął nasze zaproszenie i zasila ekipę Radia 357. Do czynnych muzyków prowadzących u nas audycje dołącza niezwykły autor" - tak w rozmowie z portalem Wirtualne Media skomentował to Bartek Gil, który jest wydawcą audycji prowadzonych przez artystów w Radiu 357.

Jednocześnie stacja deklaruje, że nie kończy współpracy z wokalistką Rosalie, która pozostaje w zespole stacji. W najbliższym czasie będzie pojawiała się na antenie sporadycznie. W podobnej sytuacji znalazł się Michał Wiraszko z zespołu Muchy, który był prowadzącym wtorkowej audycji z "pasma artystów". 

Jego pasmo od 8 listopada jego dotychczasowy czas antenowy przejmie Krzysztof Zalewski z nową serii audycji "Zelig", która już wcześniej była nadawana w stacji. Poza tym bez zmian w "paśmie artystów" pozostają programy "Muzyka organowa" Tomasza Organka (w środy) i "Niebo czy Las Vegas" Edyty Bartosiewicz (w czwartki).

Audycje prowadzone przez artystów nie są zbyt powszechne w wielu polskich stacjach radiowych. Tak o tym paśmie mówi Bartosz Gil z Radia 357:

Całe pasmo staje się jednym z naszych znaków rozpoznawczych. To właśnie w Radiu 357 artyści znani ze scen i internetowych nagłówków mają okazję, by usiąść przed mikrofonem i spotkać się z fanami w zupełnie innej roli. Mogą pokazać swoje muzyczne wybory, inspiracje. I opowiadać o nich z pełną swobodą, na żywo, w unikatowym, radiowym klimacie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: