Majka Jeżowska prezentuje utwór "Skazana". Rozlicza się w nim z byłym partnerem

"Wolę być całkiem sama, niż na wieczną zimę być skazana" - tymi słowami Majka Jeżowska rozlicza się ze swoją przyszłością w najnowszym singlu "Skazana". Artystka opisuje w nim swoje emocje po zakończeniu długoletniej relacji. Do utworu powstał także teledysk.

Majka Jeżowska przez ostatnie miesiące została zaangażowana w wiele ciekawych rzeczy. Wzięła udział jako gość w koncertach Vito Bambino, czy chłopaków z rapowej grupy PRO8L3M. Ci drudzy nawet wykorzystali refren jej utworu "Spisek owadów" i wykorzystali go w swoim numerze "Piekło jest w nas", który znalazł się na ich albumie "Art Brut 2".

A jedną z najbardziej zaskakujących informacji jest fakt, że słynny występ artystki na festiwalu Pol'and'Rock w 2019 stał się inspiracją do powstania gry komputerowej. Jeżowska została niezależną bohaterką gry "nutka_w_nutkę_zgadza_się.exe". Tytuł nawiązuje do piosenki, którą artystka wykonała na festiwalu w Opolu w 1979 roku, a sam scenariusz opiera się na przeboju "Wszystkie dzieci nasze są". Jeżowska jest w nim reżyserką musicalu, w którym mogą wystąpić postaci graczy, a jego premiera jest przeklęta. 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Bilety za 10 zł w kinach w całej Polsce. W multipleksach i kinach studyjnych prawdziwe Święto kina

Majka Jeżowska prezentuje nowy singiel

Po znakomicie przyjętym w marcu br. singlu „Nie wciągaj mnie", który mówi o tym, że zawsze warto walczyć o siebie, nie dawać się wciągać - jak mówi tytuł - w manipulacje, w szarości, w smutek, depresję, w nieudane związki, brak miłości i szacunku; że nie ma na to zgody, przyszedł czas na „Skazaną". Tak o utworze mówi Majka Jeżowska:

»Skazana« powstała kilka lat temu w okresie trudnym dla mnie emocjonalnie, po zakończeniu długoletniego związku. Czekała w szufladzie na odpowiedni moment, dojrzewała we mnie … Powstała w kolaboracji z Leną Romul i Snajpim, członkami mojego bandu. Mam nadzieję, że teraz przyniesie słowa otuchy wszystkim tym, którzy cierpią po utracie miłości i z niepewnością spoglądają w przyszłość. Znam to uczucie. Czasem trzeba wyjść z emocjonalnego »więzienia« i otworzyć się na nieznane. Sami decydujemy o swoim szczęściu! Ja odnalazłam swoje
 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: