Nie tylko Ralph Kamiński i Michał Szpak. Wiedziałeś, że te gwiazdy są ze sobą spokrewnione?

Widok słynnych rodzin celebrytów nie powinien nikogo dziwić. Ostatnio w internecie sporym echem rozeszła się informacja o pokrewieństwie Michała Szpaka i Ralpha Kamińskiego. Mało kto jednak wie, że również inne gwiazdy mają znanych krewnych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy członkowie rodzin gwiazd mogą być dla nas sporym zaskoczeniem. Informacja o tym, że Ralph Kamiński jest kuzynem Michała Szpaka, zszokowała fanów obu artystów. Jacy inni celebryci są ze sobą spokrewnieni?

Zobacz wideo Przez lata grała epizody. Sukces odniosła, kiedy przez przypadek wymyśliła "Pomoc domową"

Te zagraniczne gwiazdy są ze sobą spokrewnione. O tych więziach wie mało kto

Miley Cyrus wystąpiła podczas 61. gali rozdania nagród Grammy. Artystka pojawiła się na scenie razem z legendą muzyki Country Dolly Parton. Wokalistki wspólnie wykonały jeden z hitów starszej piosenkarki pt. "Jolene". Jak się okazuje, Parton jest matką chrzestną filmowej Hannah Montana

 

Wspólne nazwisko Julii i Emmy Roberts to nie przypadek. Aktorka, którą miliony pokochały za rolę w "Pretty Woman" jest ciocią Emmy. Eric Roberts, czyli ojciec Emmy to brat Julii.

 

Mogłoby się wydawać, że Stanley Tucci i Emily Blunt oprócz gry w "Diabeł ubiera się u Prady", nie mają ze sobą nic wspólnego. Nic bardziej mylnego. Aktor już od wielu lat jest mężem siostry gwiazdy Felicity Blunt. 

Polskie gwiazdy, które są rodziną. Nie tylko Michał Szpak i Ralph Kamiński

Zaskoczeniem dla niektórych osób może być fakt, że Katarzyna Grochola jest matką Doroty Szelągowskiej. Jeszcze jakiś czas temu, obie przyznawały, że trudno im było znaleźć wspólny język. O swojej relacji z matką, gwiazda opowiadała w programie Kuby Wojewódzkiego - Doprowadzałyśmy się do wściekłości. Bardzo znałyśmy swoje słabe punkty i w nie perfekcyjnie uderzałyśmy. - stwierdziła celebrytka. Dziś  kobiety są dla siebie wsparciem i mają dobry kontakt. 

 

Oprócz kariery w filmie i pasji do muzyki Pawła Domagałę i Andrzeja Grabowskiego łączy coś jeszcze. Artysta odpowiedzialny za hit "Weź nie pytaj" ożenił się 25 maja 2013 roku z córką aktora Zuzanną. 

 

Jak się okazuje, nie tylko gwiazdy kina, czy muzyki mają słynnych krewnych. Monika Richardson przyznała ostatnio na łamach magazynu "Show", że jej kuzynem jest Piotr Kraśko. Dwójka znanych dziennikarzy od dziecka trzymała się blisko. 

Wymyślaliśmy najróżniejsze zabawy, np. walczyliśmy z pokrzywami. Piotrka nazywano wtedy "Guziczkiem". Nasza babcia Jadzia, mama taty, potrafiła jak mało kto wzbudzać w nas ducha rywalizacji. Pod koniec roku szkolnego dzwoniła do mnie do Wrocławia i pytała o oceny, zaznaczając, że "Piotruś miał same piątki".

Kulig z udziałem gwiazd w GałkowieKulig z udziałem gwiazd w Gałkowie East News/ VIPHOTO

Więcej o: