Spice Girls na urodzinach Geri tańczą do swojej piosenki. Jednej zabrakło, ale nie tej, co myślicie

Geri Horner (kiedyś Halliwell) świętowała 50. urodziny i zaprosiła na imprezę koleżanki ze Spice Girls. W pewnym momencie DJ puścił jeden z ich przebojów.

"Przyjaźń na całe życie" - napisał między innymi David Beckham, który zamieścił wideo w sieci. Na filmiku jego żona Victoria tańczy razem z trzema innymi członkiniami zespołu do utworu Spice Girls "Say You’ll Be There". Zabrakło jedynie Mel B - o czym wspomniał zarówno David jak i Victoria. Ona z kolei napisała na Tik Toku, że "to spotkanie po latach tylko na jeden wieczór". Można to potraktować jako odpowiedź na pytanie, czy w grę wchodzi wspólna trasa koncertowa wszystkich pięciu kobiet, które tworzyły Spice Girls w latach 90.

Koncert Natalii Oreiro w Moskwie Natalia Oreiro pozowała nago. "Pijesz eliksir młodości?"

Cztery Spice Girls świętują 50. urodziny Ginger Spice 

 

Spice Girls niedawno wydały nową specjalną wersję swojego albumu "Spiceworld" z 1997 roku - w 25. rocznicę premiery płyty. Zespół - bez Victorii - po raz pierwszy od 11 lat wyruszył w trasę w 2019 roku, grając serię koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od tego czasu pojawiły się plotki dotyczące kolejnego potencjalnego powrotu na żywo. We wrześniu Melanie C (czyli Sporty Spice) powiedziała, że jest to bardzo możliwe, choć jeszcze nie teraz. - Ciągle rozmawiamy, starając się wszystko wypracować i sprawić, by wszyscy byli zadowoleni - wyjaśniła.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cynthia Nixon jako Miranda w 'Seksie w wielkim mieście' Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" gubernatorką Nowego Jorku? Tak potoczyły się jej losy

Jeśli Spice Girls rzeczywiście znów będą dawać koncerty, to we cztery. Victoria Beckham już wcześniej mówiła, że biznes modowy, linia kosmetyczna i czwórka dzieci są na tyle absorbujące, że trasa to dla niej za dużo. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: