Spice Girls na urodzinach Geri tańczą do swojej piosenki. Jednej zabrakło, ale nie tej, co myślicie

Geri Horner (kiedyś Halliwell) świętowała 50. urodziny i zaprosiła na imprezę koleżanki ze Spice Girls. W pewnym momencie DJ puścił jeden z ich przebojów.

"Przyjaźń na całe życie" - napisał między innymi David Beckham, który zamieścił wideo w sieci. Na filmiku jego żona Victoria tańczy razem z trzema innymi członkiniami zespołu do utworu Spice Girls "Say You’ll Be There". Zabrakło jedynie Mel B - o czym wspomniał zarówno David jak i Victoria. Ona z kolei napisała na Tik Toku, że "to spotkanie po latach tylko na jeden wieczór". Można to potraktować jako odpowiedź na pytanie, czy w grę wchodzi wspólna trasa koncertowa wszystkich pięciu kobiet, które tworzyły Spice Girls w latach 90.

Cztery Spice Girls świętują 50. urodziny Ginger Spice 

 

Spice Girls niedawno wydały nową specjalną wersję swojego albumu "Spiceworld" z 1997 roku - w 25. rocznicę premiery płyty. Zespół - bez Victorii - po raz pierwszy od 11 lat wyruszył w trasę w 2019 roku, grając serię koncertów na stadionach w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od tego czasu pojawiły się plotki dotyczące kolejnego potencjalnego powrotu na żywo. We wrześniu Melanie C (czyli Sporty Spice) powiedziała, że jest to bardzo możliwe, choć jeszcze nie teraz. - Ciągle rozmawiamy, starając się wszystko wypracować i sprawić, by wszyscy byli zadowoleni - wyjaśniła.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli Spice Girls rzeczywiście znów będą dawać koncerty, to we cztery. Victoria Beckham już wcześniej mówiła, że biznes modowy, linia kosmetyczna i czwórka dzieci są na tyle absorbujące, że trasa to dla niej za dużo. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: