"Taka jest kolej rzeczy". Young Leosia zrywa współpracę z wytwórnią Żabsona

Young Leosia była ostatnim gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski", w którym ujawniła informację, że zakończyła współpracę z dotychczasową wytwórnią muzyczną INTERNAZIOMALE założoną przez rapera Żabsona. Artystka opowiedziała o swoich dalszych planach na przyszłość.

W tym tygodniu gościnią podcastu prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego była jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w naszym kraju, czyli Young Leosia. W trakcie niespełna półtoragodzinnej rozmowy podzieliła się swoimi planami na dalszy rozwój kariery.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo "Kojarzy mi się z różowymi włosami". Co gwiazdy wiedzą o Young Leosi?

Young Leosia chce podążać swoją ścieżką

Jedną z najbardziej niespodziewanych informacji jest fakt, że różowowłosa raperka rozstała się ze swoją dotychczasową wytwórnią muzyczną - INTERNAZIOMALE. Sara Sudoł twierdzi jednak, że ta decyzja to naturalna kolej rzeczy i powołała się na przykład samego Żabsona:

Zakończyliśmy współpracę wydawniczą, teraz będę sama wydawać swoją muzykę. Jest to jakaś droga, która właściwie jest częsta w przypadku dużych artystów. W pewnym momencie idą własną drogą. Żaba też w którymś momencie poszedł własną ścieżką. Był związany wydawniczo z różnymi ludźmi, a kiedyś był hypemanem Borixona. Taka jest kolej rzeczy

Artystka do tej pory wydała tylko EP-kę "Hulanki", na której znajduje się jeden z jej największych przebojów, czyli "Szklanki". Dzięki tej piosence na początku 2021 roku udało jej się wejść do mainstreamu. Teledysk do tego utworu obejrzało już ponad trzydzieści osiem milionów ludzi, a w serwisie Spotify piosenkę odsłuchano ponad trzydzieści cztery miliony razy. 

Young Leosia zapowiada także swój debiutancki album. Mówi, że będzie to osobisty materiał, który ma się bardzo różnić od poprzednika. Zapowiadaną płytę zwiastował utwór "Rok Tygrysa", który wyszedł jeszcze spod skrzydeł wytwórni Internaziomale. Obecnie nie wiadomo, czy ta piosenka znajdzie się na jej pierwszej płycie.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: