"Zaczynamy od przytulania się, nie od śniadania". Andrzej Piaseczny już od kilku lat jest w związku

Od coming outu Andrzeja Piasecznego minął już prawie rok. Artysta rzadko wspomina o swoim życiu prywatnym, jednak jak się okazuje, już od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Co wiemy o partnerze piosenkarza? Podobno tworzą "związek idealny".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Piaseczny nieczęsto wspomina o życiu prywatnym, ale ostatnio w jednym z wywiadów zrobił wyjątek. Para jest razem już od kilku lat. Jak wygląda "związek idealny" gwiazdy?

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Są razem już od kilku lat. Andrzej Piaseczny nie chce, aby jego związek był medialny

Andrzej Piaseczny wielokrotnie wspominał, że medialność, to ostatnie czego potrzebuje w swoim związku. Muzyk rzadko wspomina o swojej relacji, jednak ostatnio uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat partnera. - Jestem w szczęśliwym związku z moim partnerem od dobrych kilku lat. Specjalnie podkreślam te 'dobrych kilka lat', bo zawsze irytuje mnie, gdy słyszę, że związku gejowskie są nietrwałe - skomentowal artysta w wywiadzie, którego udzielił na łamach "Repliki". - Nie mamy też w planach, by mój partner pokazywał się ze mną publicznie - podkreślał.

Podczas udziału w podcaście "Wprost przeciwnie" celebryta zdradził, że mieszka wspólnie z partnerem na wsi. To właśnie urok małej miejscowości jest dla pary czymś niezwykle ważnym. - Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. (...) Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji - komentował Andrzej Piaseczny.

Są razem już od kilku lat. Zamiast śniadania wybierają przytulanie

Pomimo sporego stażu, Andrzej Piaseczny razem z partnerem nadal okazują sobie ogromną dozę czułości. - Zbieramy się na śniadanie nie wcześniej niż 10:30, chyba że muszę gdzieś wyjechać bardzo rano, wtedy uzgadniamy, czy jest sens podnosić się tak wcześnie - tłumaczył artysta w wywiadzie dla serwisu "Pomponik" - (...) Zaczynamy od przytulania się, nie od śniadania. Serdecznie polecam, podobno, kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy.

Muzyk wspomniał także o kwestii potencjalnej formalizacji związku. Jak sam przyznaje, nie chce stawać na ślubnym kobiercu, gdzie indziej niż w Polsce. Niestety, małżeństwa jednopłciowe są w naszym kraju niemożliwe. - Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy - podkreślił gwiazdor. 

Więcej o: