Ralph Kaminski z MTV EMA w kategorii najlepszy polski artysta. "Ogromnie płaczę"

Ralph Kaminski zdobył MTV EMA dla najlepszego polskiego artysty. Niestety, wokalista nie pojawił się na gali w Düsseldorfie, dlatego podziękowania zamieścił w mediach społecznościowych.

Ralph Kaminski rywalizował o nagrodę z czwórką innych polskich artystów. Do MTV EMA byli nominowani również Mata, Margaret, Young Leosia oraz Julia Wieniawa.

Wokalista po ogłoszeniu informacji o wygranej, zamieścił w sieci krótkie wideo z podziękowaniami:

Chciałem serdecznie podziękować z całego serca za nagrodę MTV EMA. Jestem zaszczycony. Bardzo dziękuję moim fanom i wszystkim, którzy na mnie głosowali. To wszystko dzięki wam, to wasza nagroda. Ogromnie płaczę, że nie mogę pojechać na galę, ale jestem mega szczęśliwy. Dziękuję wam bardzo.
 

O tym, w czyje ręce trafią statuetki MTV EMA, decydują widzowie MTV. Galę poprowadzili Rita Ora i Taika Waititi.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ralph Kaminski do Fryderyków dołączył nagrodę MTV EMA

Ralph Kaminski to aktualnie jeden z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, studiował także na Wydziale Popu na Codarts University for the Arts w Rotterdamie. W 2009 roku wystąpił w programie TVP "Szansa na sukces" i zaśpiewał jeden z utworów zespołu Perfect. Trzy lata później wziął udział w "X-Factor". W 2019 zwyciężył w finale 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, ma na koncie Fryderyki, a także nominację m.in. do Paszportów "Polityki".

Zobacz wideo Ralph Kaminski: Kiedyś największym marzeniem było zagrać na scenie alternatywnej festiwalu w Opolu

Do tej pory wydał cztery studyjne albumy: "Morze", "Młodość", "Kora" oraz "Bal u Rafała".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: