Sanah w nowej piosence gorzko wspomina udział w "The Voice of Poland" i "Mam Talent". "Smutek i płacz"

Zanim największe hity sanah pojawiły się w rozgłośniach radiowych, artystka musiała pogodzić się ze smakiem porażki. W nowej piosence wokalistka wspomina czasy, w których nie dostała się ani do "The Voice of Poland", ani "Mam talent". Wyznała także, co usłyszała od jednego z jurorów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Talent show często potrafią wywindować młodych artystów do statusu gwiazdy. Z tego powodu tak wiele osób próbuje swoich sił w "The Voice of Poland", czy "Mam talent". Na początku kariery, sanah także wzięła udział w kwalifikacjach do programów tego typu. Nie dostała się do żadnego z nich. Niedawno odniosła się do swoich wczesnych porażek w piosence z albumu Dawida Podsiadło.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Sanah odpadła z dwóch różnych talent show. "Smutek i łzy"

Sanah pojawiła się gościnnie w najnowszym albumie Dawida Podsiadło. Piosenka o tytule "O czym śnisz?" opowiada o początkach obu artystów. To właśnie z niej można dowiedzieć się, jak wyglądały castingi wokalistki do takich programów jak "The Voice of Poland" i "Mam talent":

Niepewnym krokiem na talent show. Marzyłam, by ktoś zawiesił wzrok. Był miły pan, co radę mi dał: "Możesz o tym tylko śnić". Smutek i płacz - minął ten czas. Dziś nie zmieniłabym nic
 

W kolejnej zwrotce artystka zauważa, że wszyscy wróżyli jej klęskę. Stało się jednak inaczej. Sanah trafiła na sam szczyt list przebojów i zyskała pewność siebie. Pomimo tego, jak sama zauważa, nadal ma gorsze chwile: 

Nastać miał kres bliskich mi łez, a wracają wciąż

Utarła nosa "The Voice of Poland". Odpadła z programu, a następnie była jego gościem honorowym

Sanah została zaproszona w roli gościa do 11. edycji programu "The Voice of Poland" w 11. edycji. Piosenkarka po raz pierwszy stanęła przed kamerami polskiego talent show i wykonała utwór "Szampan". Jej wykon znacznie różnił się od oryginału, dzięki czemu mogła zaprezentować pełen wachlarz umiejętności wokalnych. 

 
Więcej o: