Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Było groźnie"

Majka Jeżowska trafiła do szpitala ze względu na szybko pogarszający się stan zdrowia. Jak informuje Popmponik, stan zdrowia wokalistki zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. AKTUALIZACJA 18.11: Jeżowska zdementowała te doniesienia na swoim Instagramie.

Majka Jeżowska zgłosiła się na Szpitalny Oddział Ratunkowy po tym, jak zaczęła odczuwać zawroty głowy oraz nudności. Pojawiła się także gorączka.

Majka Jeżowska trafiła do szpitala po zjedzeniu kogla mogla

Portal cytuje informatora, który zdradził, że za złe samopoczucie, które zmusiło piosenkarkę do pojechania do szpitala, odpowiada kogel mogel. Deser przygotowuje się się, mieszając z cukrem surowe jajko. W jajkach mogą znajdować się bakterie salmonelli, które dla dzieci oraz osób z obniżoną odpornością mogą być niezwykle groźne - z zagrożeniem życia włącznie. Informator mówi:

Stan zdrowia Jeżowskiej zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. Znajomi artystki bali się o jej życie. Byli zdezorientowani, bo takie zatrucie różnie może się skończyć.

W kwietniu tego roku Majka Jeżowska trafiła do szpitala z powodu złych wyników badań krwi. Piosenkarka w placówce przebywała kilka dni, gdzie przeszła szereg specjalistycznych badań. Jest też jednak aktywna zawodowo - w październiku wydała singiel "Skazana", w którym rozlicza się z byłym partnerem. Mówiła o utworze:

'Skazana' powstała kilka lat temu w okresie trudnym dla mnie emocjonalnie, po zakończeniu długoletniego związku. Czekała w szufladzie na odpowiedni moment, dojrzewała we mnie … Powstała w kolaboracji z Leną Romul i Snajpim, członkami mojego bandu. Mam nadzieję, że teraz przyniesie słowa otuchy wszystkim tym, którzy cierpią po utracie miłości i z niepewnością spoglądają w przyszłość. Znam to uczucie. Czasem trzeba wyjść z emocjonalnego 'więzienia' i otworzyć się na nieznane. Sami decydujemy o swoim szczęściu! Ja odnalazłam swoje.
Zobacz wideo Majka Jeżowska: Na stare lata odkryłam w telefonie gry. Zwariowałam na punkcie tzw. kulek

W ostatnim czasie Majka Jeżowska wzięła także udział jako gość w koncertach Vito Bambino czy chłopaków z rapowej grupy PRO8L3M.

Więcej o: