Sanah śpiewająco przygotowuje do matury. Fani zaproponowali jej kolejny challenge

Niedawno Sanah udostępniła krótką piosenkę, której tekst to odpowiedź na wyzwanie od fanów. Piosenkarka wyśpiewała... twierdzenie Pitagorasa. Utwór w mig stał się hitem internetu. To jednak nie koniec. W komentarzach pojawiły się kolejne wyzwania dla artystki. Czy piosenkarka je przyjmie?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Muzyczne twierdzenie Pitagorasa pojawiło się na TikToku Sanah zaledwie kilka dni temu. Mimo to, wideo już teraz jest jednym z najpopularniejszych filmików na profilu piosenkarki. W tak krótkim czasie wyzwanie gwiazdy zebrało już ponad 2.5 miliona odtworzeń. Czy to koniec challengów wokalistki?

Zobacz wideo "Nie w moim stylu ta piosenka jest" - dzieci o kultowej piosence lat 80-tych

"A do kwadratu plus B do kwadratu, równa się C do kwadratu". Skąd wziął się pomysł na ten utwór?

Do stworzenia piosenki o twierdzeniu Pitagorasa nakłonił piosenkarkę jeden z komentarzy, umieszczonych pod jej najnowszym klipem. 

Jeśli zaczniesz śpiewać twierdzenie Pitagorasa, wszyscy zdadzą maturę.

Artystka po zobaczeniu wyzwania od razu zajęła się za stworzenie krótkiego utworu, którego tekst składa się z teorii dotyczącej trójkątów prostokątnych. Wideo wraz z muzyką pojawiło się na TikToku gwiazdy i z miejsca stało się hitem. Pod materiałem można zobaczyć multum pozytywnych komentarzy. Znalazły się tam także inne wyzwania. Czy artystka również na nie odpowie?

Coś czuję, że jakby powstała cała płyta #szkołah, to każdy by zdawał na 100%
Teraz biologia i lipidy
Potrzebuję z funkcjami trygonometrycznymi jeszcze. Bo inaczej ich nigdy nie zapamiętam

Pod filmikiem komentarz zostawił także popularny twórca zabawnych filmików, zetkacper. 

To jeszcze delta i jesteśmy w domu

Chłopak nie czekał jednak na inicjatywę artystki i sam zabrał się za utwór poświęcony wzorowi matematycznemu. W kilka dni filmik z jego popisami wokalnymi obejrzano już ponad 700 tysięcy razy. 

Więcej o: