Zaśpiewała w "Mam talent" filmową balladę. Okazało się, że jurorzy i widzowie już znają jej głos

Gdy Loren Allred zgłosiła się do udziału w brytyjskiej edycji popularnego talent show, nikt nie wiedział, kim jest i czym się zajmuje. Dopiero gdy zaczęła śpiewać, okazało się, że widzowie i jury doskonale znają ten głos.

Do udziału w brytyjskiej edycji "Mam talent" zgłosiła się Loren Allred, która przed jury wystąpiła z utworem "Nie wystarczy mi". Jej niesamowity głos to nie jedyna rzecz, która zachwyciła publiczność.

Jej głos znają prawie wszyscy. Loren Allred w końcu postanowiła wyjść z cienia

Przed występem w talent show, Loren wyjawiła jury, że choć nie kojarzą jej twarzy, to jej głos z pewnością znają doskonale. Ta zagadkowa informacja zaintrygowała jury. Artystka wyznała, że utwór, który zamierza zaśpiewać, wykonała po raz pierwszy, udzielając głosu postaci granej przez Rebeccę Ferguson w filmie "Król rozrywki". Przyznała, że przez lata spełniała się zawodowo, tworząc w cieniu innych, jednak nadszedł czas na zmiany i jest gotowa, by usłyszał o niej świat. Gdy wykonała balladę, nikt nie miał złudzeń, że na scenie stoi prawdziwa gwiazda.

 

Występ zachwycił zarówno publiczność, jak i jury. Loren otrzymała owacje na stojąco oraz "złoty przycisk", dzięki któremu uczestniczka programu trafiła od razu do półfinału.

Użyczyła głosu jednej z postaci w filmie "Król rozrywki". Do tej pory nikt nie wiedział, kim jest

Śpiewany przez Loren utwór pochodzi z wyreżyserowanego przez Michaela Graceya filmu "Król rozrywki" z Hugh Jackmanem w roli głównej. Produkcja inspirowana jest historią amerykańskiego artysty i wizjonera P.T. Barnuma. W musicalu wystąpiło wielu znakomitych aktorów, wcielających się w role wyjątkowych postaci z amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Jedną z nich zagrała Rebecca Ferguson. Aktorka wcieliła się w rolę legendarnej piosenkarki, Jenny Lind. Podczas jednej ze scen jej bohaterka wykonuje utwór "Nie wystarczy mi" i to właśnie w tej scenie możemy usłyszeć wyjątkowy głos Loren Allread. Artystka zaśpiewała balladę na potrzeby musicalu, a następnie jej głos podłożono we wspomnianej scenie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: