Sting w Krakowie. Muzyk zagra tam koncert w 2023 roku, bilety niedługo w sprzedaży

Sting w Krakowie w przyszłym roku - ta wiadomość z pewnością ucieszyła wielu fanów muzyka, i tych, którzy byli na tegorocznym koncercie w Warszawie, i tych, którym się to nie udało. W ramach trasy "My Songs" artysta wystąpi 20 lipca 2023 roku na Tauron Arenie.

Sting w ramach tej trasy koncertowej prezentuje swoje największe przeboje, także te nagrane z The Police. W Krakowie fani wokalisty będą zatem mogli usłyszeć takie utwory jak "Every Breath You Take", "Roxanne", "Englishman In New York" czy "Message In A Bottle". Start 20 lipca przyszłego roku o 18.

W trasie Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.

Sting w Krakowie. Bilety w sprzedaży i przedsprzedaży

Sprzedaż biletów rozpocznie się oficjalnie w piątek 25 listopada o godz. 12, jednak pewna pula wejściówek będzie dostępna w przedsprzedaży nawet od 23 listopada w południe. Na ten koncert będzie można kupić nie tylko zwykły bilet, ale także tzw. souvenir ticket (bilet pamiątkowy). Za papierowy bilet z kolorowym nadrukiem trzeba będzie jednak dopłacić. Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając stronę www.sting.com.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Warto pamiętać, że w przypadku tego wydarzenia obowiązuje limit 4 biletów na osobę oraz na kartę kredytową.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W tym roku Sting wystąpił już 30 lipca na warszawskim PGE Narodowym. Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpili Anna Maria Jopek oraz Joe Sumner, prywatnie syn Stinga. Wcześniej wielbiciele artysty musieli uzbroić się w cierpliwość, bo koncert został przeniesiony najpierw z 25 lipca 2020, a później z 24 lipca 2021 roku. Wygląda więc na to, że teraz, pojawiając się w Polsce dwukrotnie w odstępie kilku miesięcy, Sting chce nadrobić stracony czas.

Więcej o: