Bryska bez różowej peruki jest nie do poznania. Tak piosenkarka wygląda na co dzień

Bryska, podobnie jak wielu innych twórców, ma swój unikalny, charakterystyczny styl. W jej scenicznym wizerunku główną rolę odgrywa różowa peruka. Jednak na co dzień artystka wygląda zupełnie inaczej. Poznalibyście ją na ulicy?

Gabriela Nowak-Skyrpan znana jest w muzycznym świecie pod pseudonimem Bryska. Młoda wokalistka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2021 roku singlem "Naiwna" i od razu zyskała zainteresowanie słuchaczy. 

Ekstrawagancki wizerunek młodej gwiazdy. Różowa peruka to jej znak rozpoznawczy

Choć ma dopiero 21 lat, to jej utwory, m.in. "Odbicie", "Lato (pocałuj mnie)" czy "Mam kogoś lepszego", mają już milionowe odsłony na Youtube. Jednak nie tylko brzmienie jej piosenek wyróżnia się na rodzimym rynku. Debiutująca artystka zadbała o całokształt i spójność swojego muzycznego wizerunku, którego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna różowa peruka i ekstrawagancki makijaż.

 

W jednym z pierwszych wywiadów wyznała, skąd pomysł na taki wygląd. — Sama na co dzień jestem bardzo szara, introwertyczna, więc postać Bryskiej pozwala mi na uwolnienie się, szaleństwo kolorem, na pełnię życia i stąd się wziął wizerunek — powiedziała w rozmowie z portalem kozaczek.pl. Bryska od początku wiedziała, jak chce wyglądać i jaką muzykę chce tworzyć. Z tym pomysłem zgłosiła się do wytwórni fonograficznej, której do gustu przypadł nie tylko jej talent, ale również determinacja i stanowczość.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Jak wygląda Bryska, gdy schodzi ze sceny? Bez peruki jest nie do poznania

Dotychczas na scenie ani w teledyskach, Bryska nie pojawiła się w naturalnej odsłonie i konsekwentnie dba o podkreślanie swojego ekstrawaganckiego stylu. Również na jej instagramowym profilu na próżno szukać prywatnych zdjęć bez scenicznego przebrania. Za to w naturalnej odsłonie częściej pokazuje się swoim TikTok-owym widzom.

Trzeba przyznać, że naturalny wygląd gwiazdy bardzo odbiega od jej scenicznego wizerunku. Poznalibyście ją na ulicy?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: