Imagine Dragons w Polsce! Zespół zagra w Warszawie. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż biletów

Imagine Dragons zagrają w Polsce w przyszłym roku - koncert odbędzie się 14 sierpnia 2023 roku w Warszawie na PGE Narodowym.

Dan Reynolds i reszta zespołu Imagne Dragons wystąpi w Polsce w ramach trasy Mercury World Tour. Koncerty promują album "Mercury - Acts 1 & 2". Z pewnością fani usłyszą więc m.in. utwory "Wrecked", "Cutthroat", "Follow You" oraz "Enemy" z części pierwszej płyty, a także "Bones" z części drugiej.

Krystyna Prońko Krystyna Prońko krytykuje Dawida Podsiadłę i Zenka Martyniuka!

Imagine Dragons w Polsce - kiedy rusza sprzedaż biletów?

Bilety w sprzedaży ogólnej na warszawski koncert pojawią się w czwartek 1 grudnia od godz. 10:00. Oprócz tego, że Imagine Dragons zagra w Polsce, zespół pojawi się w sierpniu i wrześniu przyszłego roku w ośmiu innych miastach: 

  • 2 sierpnia 2023 - Skanderborg, Dania
  • 5 sierpnia 2023 - Rzym, Włochy
  • 8 sierpnia 2023 - Pula, Chorwacja
  • 14 sierpnia 2023 - Warszawa, Polska
  • 16 sierpnia 2023 - Wilno, Litwa
  • 22 sierpnia 2023 - Paryż, Francja
  • 29 sierpnia 2023 - Tel Awiw, Izrael
  • 6 września 2023 - Ateny, Grecja
  • 8 września 2023 - Chambord, Francja

Imagine Dragons to zespół, który powstał w 2008 roku w Ls Vegas. Obecnie grupę tworzą: Dan Reynolds (wokal, pianino, gitara akustyczna, instrumenty perkusyjne, keyboard), Ben McKee (gitara basowa, instrumenty perkusyjne, wokal wspierający, syntezator), Wayne "Wing" Sermon (gitara, wokal wspierający, instrumenty perkusyjne, keyboard, skrzypce, mandolina) oraz Daniel Platzman (perkusja, altówka, wokal wspierający). Mają na koncie m.in. MTV Video Music Awards oraz Grammy. Łącznie sprzedali 66 milionów albumów, 55 milionów utworów w wersji cyfrowej i 110 miliardów streamów.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Współpracowali z każdym, od Kendricka Lamara, Lil Wayne'a i Wiz Khalifa po Avicii i kompozytora filmowego Hansa Zimmera. W ramach działalności charytatywnej zespół zebrał miliony na różne cele, w tym na dziecięcą fundację na rzecz walki z rakiem Tylera Robinsona, a także na fundację LOVELOUD i festiwal prowadzony przez frontmana Dana Reynoldsa, wspierający młodzież LGBTQ+. W 2022 roku prezydent Ukrainy Volodymyr Zelensky mianował ich ambasadorami UNITED 24 - inicjatywy, która wspiera pomoc humanitarną w Ukrainie.

Zdjęcia Igo z sesji zdjęciowej do promocji jego pierwszej solowej płyty 'Igo'. Kojarzycie "Helenę" od Igo? Artysta właśnie wydał swój pierwszy solowy album

Więcej o: