Daria Zawiałow i Sokół przedstawiają "Laurę", a do niej przerażający teledysk

Artystka właśnie podzieliła się ze światem swoim najnowszym singlem pt. "Laura". Gościnnie wziął w nim udział legendarny raper Sokół. Do piosenki powstał mrożący krew w żyłach teledysk, który w nietypowy posób opowiada o toksycznym związku. Utwór jest zapowiedzią nadchodzącej wersji deluxe albumu "Wojna i noce", który ukaże się już niebawem.

Daria Zawiałow jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "Metropolis… Wojen nie będzie", po której artystka zrobi sobie przerwę na okres kilku miesięcy od występowania. Zanim jednak to nastąpi, światło dzienne ujrzy wersja deluxe ostatniej płyty artystki „Wojny i Noce".

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Mają się na niej znaleźć dwie premierowe kompozycje - "Laura" oraz "demo song". Pierwsza z piosenek została właśnie udostępniona, a gościnnie wystąpił w niej raper Sokół. Na płycie znajdzie się także zapis magicznego wykonania na żywo utworu "Dreams" z repertuaru The Cranberries w duecie z Natalią Szroeder, a także singiel "Batman" pochodzący z płyty Kukona - "Rough n’ Gentle".

Open'er nie gorszy, ogłasza kolejnych wykonawców. W Gdyni zagra m.in. LizzoOpen'er nie gorszy, ogłasza kolejnych wykonawców. W Gdyni zagra m.in. Lizzo

Daria Zawiałow we wspólnym numerze z Sokołem

"Laura" to nie pierwsza kolaboracja Darii z raperem. Już wcześniej współpracowała m.in. z Quebonafide, schafterem, czy Kukonem. Ale trzeba przyznać, że jest najbardziej niezwykła. Wielkim osiągnięciem jest udane zaproszenie do współpracy człowieka, którego uznaje się za legendę polskiej sceny hip-hopowej. 

 

Imagine DragonsImagine Dragons w Polsce! Zespół zagra w Warszawie. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Nastki Gonery, odpowiedzialnej między innymi za ikoniczny teledysk Maty do utworu „Kiss Cam". Wideoklip jest metaforyczna opowieścią o toksycznym związku - o powrocie tytułowej bohaterki z zaświatów, która wraca na miejsce zbrodni, aby zemścić się na swoim zabójcy. Dla Darii historia opowiedziana w klipie Nastki oraz miejsce, w którym był on nagrywany stanowią pewną rodzaju klamrę wieńczącą projekt „Wojny i Noce".

„Wojny i Noce (Deluxe)" ukaże się na CD już 9 grudnia, a na dwóch, czerwonych winylach tydzień później. Oba wydawnictwa można już zamówić w przedsprzedaży na wojnyinoce.pl. Każde zamówienie, które zostanie zamówione przez dedykowany landing page do 6 grudnia, do końca dnia zostanie podpisane przez artystkę!

Zobacz wideo Popkultura odc. 132

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: