Zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji "The Voice Kids". Zuza Jabłońska przeszła sporą metamorfozę

Zuza Jabłońska to młoda wokalistka, która pobija listy przebojów. Na polskiej scenie muzycznej pojawiła się dzięki udziałowi w pierwszej edycji popularnego programu "The Voice Kids". Jak zmieniła się dziewczyna od czasu udziału w show? Niedawno przeszła sporą metamorfozę.

Programy telewizyjne to kopalnia młodych talentów. Objawieniami z "The Voice Kids" są Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. W gronie młodych artystek jest również Zuza Jabłońska, której udział w show otworzył drzwi do kariery.

Udział w programie "The Voice Kids". Zuza Jabłońska doszła do finału

Gdy wzięła udział w "The Voice Kids", miała 14 lat. Zuza wykonała utwór "7 Years" Lukasa Grahama, a jej wykonanie sprawiło, że odwróciły się wszystkie jurorskie fotele. Ostatecznie Zuza dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Pod ich czujnym okiem przygotowywała się do występów na żywo i za każdym razem zachwycała publiczność i jurorów swoim talentem. Jej determinacja doprowadziła ją do finału programu, gdzie zajęła drugie miejsce. Udział w show był dla niej nie tylko przygodą, lecz także szansą na zaistnienie w branży. Młoda artystka dobrze wykorzystała swoje pięć minut.

 

Wokalistka nie zwalnia tempa. Nagrała kilkanaście utworów

Po udziale w programie Zuza i inni uczestnicy nagrali świąteczną piosenkę. Niedługo później młoda artystka zaczęła publikować swoje pierwsze autorskie utwory. Obecnie wydała już kilkanaście singli. Przy tworzeniu utworów współpracowała m.in. z Czesławem Mozilem, Kubą Karasiem czy Janem Rapowanie.

W 2019 roku wzięła udział w Top of the Top Sopot Festival. Na swoim koncie ma debiutancki album "Psycho", za który otrzymała nominację do Fryderyków. Wcześniej została nominowana do tej samej nagrody w kategorii teledysk roku.

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

Od udziału w programie bardzo się zmieniła. Zuza ma już 19 lat

Zuza chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem zawodowym i prywatnym. Artystka ma zespół Tourette'a. Swoją popularność wykorzystuje na TikToku, gdzie uświadamia ludzi, jak wygląda życie osoby z tym zaburzeniem. 

Młoda wokalistka ma już 19 lat. Lubi odważne i ekstrawaganckie makijaże, czym chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Ostatnio zdecydowała się również na zmianę koloru włosów.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: