Marzenie sanah z dzieciństwa się spełniło! Już w przyszłym roku jako pierwsza Polka zagra koncerty stadionowe

W zeszłym tygodniu sanah podzieliła się ze światem nową piosenką pt. "najlepszy dzień w moim życiu", w której wyjawia swoje marzenie - koncerty na stadionach. Parafrazując tytuł jednej z piosenek zespołu Kombii, można powiedzieć, że "sen się spełnił". Właśnie ogłoszono najnowsze tournée artystki pt. "Uczta nad Ucztami", które składa się z dwóch stadionowych koncertów!

Kariera sanah nieprzerwanie od niemal trzech lat rozwija się z każdym nowym miesiącem. W tym roku wydała album pt. "Uczta", który składa się z duetów z uznanymi polskimi artystami, a nieco ponad tydzień temu ukazała się płyta pt. "sanah śpiewa Poezyje", gdzie pojawiły się autorskie interpretacji wierszy cenionych poetów.

Pod koniec zeszłego tygodnia wokalistka ponownie nas zaskoczyła i podzieliła się ze światem najnowszym singlem pt. "najlepszy dzień w moim życiu". W tej balladzie autorka wraca do dawnych dni, które wspomina ze skromnością, ale i utęsknieniem. Najciekawszy jest końcowy fragment tekstu, w którym wprost mówi o swoim marzeniu z dzieciństwa: 

Mam dziś dwadzieścia pięć lat Coś krzywo patrzę na świat I marzę wciąż o stadionie
 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Sanah jako pierwsza Polka zagra koncerty stadionowe

O nadchodzącej trasie koncertowej piosenkarki słyszeliśmy od jakiegoś czasu, ale nie były podane żadne szczegóły na jej temat. Wydana w piątek piosenka wraz z teledyskiem, który powstał na Stadionie Śląskim w Chorzowie okazały się przedsmakiem tego, co szykowała dla swoich fanów sanah. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 133

W niedzielę ogłoszono "Uczta nad Ucztą Tour", którą wytwórnia artystki, czyli Magic Records, odnosząc się do tekstu jej najnowszej piosenki, określa jako: "idealny dowód na to, że dziecięce marzenia się spełniają".

Po dwóch wyprzedanych trasach koncertowych w 2022 roku, sanah uda się zagrać w ramach tej trasy dwa koncerty stadionowe w 2023 roku! 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie oraz 8 września na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Jak podają organizatorzy są to miejsca, w których artystka może wystąpić dla niemal 100 tysięcy osób!

Tym sposobem sanah jako pierwsza Polka zagra koncerty na stadionach. Jak napisała w post scriptum w poście na Facebooku: "Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna". Sprzedaż biletów rusza 6 grudnia o 12:00 (południe) na: www.ucztanaducztami.pl.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: