Dawid Podsiadło ogłosił niespodziankową trasę koncertową. Będzie "na siedząco, bardziej intymnie"

Dawid Podsiadło zrobił swoim słuchaczom mikołajkową niespodziankę i zapowiedział na 2023 rok kameralną trasę koncertową "Przed i Po". W jej ramach zagra w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Zabrzu, Toruniu, Częstochowie, w Katowicach, Łodzi, Bielsku-Białej, Poznaniu i w Sopocie.

Dawid Podsiadło zagra w 2023 roku "taką niewielką niespodziankową trasę". Ta ruszy pod hasłem "Przed i Po" i w założeniu będzie przypominać to, jak wyglądała "Leśna Muzyka". Jak artysta podkreśla, zatęsknił za "bardziej kameralnymi spotkaniami". Bilety do sprzedaży trafią 6 grudnia o godzinie 11.

Podsiadło: Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę

Muzyk ogłosił trasę 5 grudnia późnym wieczorem. Zaczął jednak od podsumowania mijającego roku 2022. "Koncertowo, ten rok to nasze trzy stadionowe koncerty. Każdy jeden stadion to kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych historii i pakiet wspomnień na całe życie" - wprowadził w temat.

"Chwilka relaksu, letnie wydarzenia i przygotowania do płyty i trasy związanej z jej premierą, która kończy się w tym tygodniu, trzema koncertami w Warszawie. Nie wiem jak Wam, ale nam się bardzo podobają te spotkania. Przyszły rok to przede wszystkim PGE Narodowy w 360 stopniach, więc zabawa 'na okrągło'" - zaznaczył i dodał:

Zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie 'Leśną Muzykę' i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie, niż skacząc. (...) Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę.

Podsiadło pojawi się w jej ramach w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Zabrzu, Toruniu, Częstochowie, w Katowicach, Łodzi, Bielsku-Białej, Poznaniu i w Sopocie. Pierwszy koncert odbędzie się 10 marca w Krakowie. Finałem będą dwa występy w Sopocie na deskach Opery Leśnej. Te odbędą się 9 i 10 czerwca. Sprzedaż biletów rusza 6 grudnia o godzinie 11 na stronie ebilet.pl. Znając entuzjazm fanów Podsiadły, trzeba się spieszyć, bo wejściówki mogą szybko zniknąć.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dawid Podsiadło ma za sobą liczne sukcesy. Choćby w 2018 roku platynową płytę za swój drugi album "Annoyence & Disappointment", potrójną platynę za album "Małomiasteczkowy", a na dokładkę Paszport Polityki za dokonania na polu muzyki popularnej. Na jego trasie koncertowej "Małomiasteczkowy tour" zjawiło się 100 tys. osób, a bilety na kolejną turę "Wielkomiejski tour" bilety wyprzedały się w dosłownie cztery minuty. Tegoroczne koncerty stadionowe Podsiadły w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie zgromadziły łącznie ponad 150-tysięczną publiczność.

Więcej o: