Viki Gabor i Margaret kończą 2022 rok z przytupem i zaskakują wspólnym utworem "Cute"

Powstanie duetu Margaret z Viki Gabor zostało zapowiedziane już dawno. Fani obu artystek nie mogli się doczekać. Utwór znalazł się na najnowszym albumie Gabor, a teledysk do tego ciekawego połączenia muzyki pop i R&B wyszedł na świato dzienne w Mikołajki. To naprawdę świeży i przyjemny numer, o którym wielu mogłoby pomyśleć, że pochodzi zza oceanu, gdyby nie tekst śpiewany po polsku.

„Cute" to nowy singiel z drugiego, studyjnego albumu Viki – „ID", który miał swoją premierę 18 listopada. Utwór jest efektem współpracy piętnastolatki z Margaret i KaCeZetem w ich prywatnym studio. To połączenie tego w czym dziewczyny czują się najlepiej – popu oraz muzyki urban. Tekst piosenki w luźny sposób opowiada o dziewczęcym wsparciu, nie tylko w branży muzycznej.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 133

Margaret & Viki Gabor razem są "Cute"

6 grudnia artystki postanowiły sprawić swoim fanom świąteczny prezent w postaci teledysku do tej piosenki. Za reżyserię, ociekającego różem, video odpowiada Dawid Ziemba, który współpracował z Viki między innymi przy klipach do „Moonlight", „15 lat" czy „Afery".

 

Teledysk do "Cute" jest wymarzonym prezentem mikołajkowym dla słuchaczy oby artystek! Głosy wokalistek brzmią razem bardzo dobrze, a piosenka ma potencjał na to, aby stać się pierwszym ogromnym przebojem na początku przyszłego roku. Kawałek także utrzymany jest w konwencji wielu poprzednich utworów z ostatniej płyty Margaret, czyli "Maggie Vision".

Oprócz „Cute", nowe wydawnictwo Viki promują takie utwory jak „Napad na serce" czy „Barbie", które w tym roku podbijały radiowe listy przebojów. Płyta „ID" to – jak mówi sama artystka - podsumowanie oraz zapis tego kim jest, co czuje, czym się inspiruje i o czym myśli mając 15 lat. Album ilustruje również relację Viki z branżą muzyczną, fanami oraz szeroko pojętym show-biznesem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: