Krzysztof Cugowski może się pochwalić bardzo utalentowaną wnuczką. Internet zachwyca się jej wokalem

Krzysztof Cugowski ma bardzo utalentowanych członków rodziny. Także tych najmłodszych. Wideo, w którym jego 14-letna wnuczka śpiewa, z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Czyżby szykowała nam się nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej?

Krzysztof Cugowski to głowa jednej z najbardziej utalentowanych muzycznie rodzin w Polsce. Jego synowie, czyli Piotr i Wojciech poszli w ślady ojca i od lat tworzą muzykę i koncertują. Jego najmłodszy syn, czyli Chris poszedł nieco inną drogą, ale również prezentuje światu swoje umiejętności. Zajmuje się aktorstwem, ale wystąpił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie udowodnił, że mógłby także podbić scenę muzyczną, jak jego bracia.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Krzysztof Cugowski w "TTBZ". "Koledzy żartowali, że syn załatwił mi robotę"

14-letnia wnuczka Cugowskiego podbija sieć swoim śpiewem

Okazuje się, że Krzysztof Cugowski może być dumny nie tylko ze swoich synów, ale teraz także ze swojej wnuczki Weroniki, która jest córką Wojciecha Cugowskiego. To osoba z następnego pokolenia tej rodziny, które jak widać także jest bardzo utalentowane.

Młoda Weronika Cugowska podbija internet nagraniem, w którym prezentuje własną interpretację utworu "I Can't Make You Love Me" amerykańskiej piosenkarki Bonnie Raitt. Nagranie wnuczki byłego wokalisty Budki Suflera ma już niemal 60 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTubie. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów na temat umiejętności młodej wokalistki.

 

Krystyna Cugowska, czyli mama Weroniki jest właścicielką Bluelife Art, studia wokalnego zajmującego się ćwiczeniem dykcji, śpiewu oraz rehabilitacji głosu. To na kanale jej studia pojawiło się wideo z udziałem Weroniki, a jej mama zaznaczyła, że to już czwarte nagranie dla studia w wykonaniu czternastolatki.

Oto niektóre z komentarzy, które możemy przeczytać pod filmikiem:

Ten wokal to chyba płynie we krwi w tej rodzinie, czekamy na więcej
Magicznie! Nie znam oryginału, ale już nawet nie chcę
Genów nie oszukasz.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: