Bedoes z finałowym koncertem w Warszawie. Bilety jeszcze dostępne

Po intensywnym sezonie i serii nieoczywistych kolaboracji, w których Bedoes zaprezentował swoją wszechstronność, nadeszła pora na długo wyczekiwany finałowy koncert w Warszawie.

Od zapowiedzi wydawniczej działalności 2115, przez Orkiestrę Męskiego Grania i udział w symfonicznym projekcie Jimka, przez serię spektakularnych artystycznie i niezwykle efektownych produkcyjnie koncertów, aż do finału trasy w Warszawie - długo wyczekiwane przez słuchaczy Bedeosa wydarzenie odbędzie się 17 grudnia 2022. Ostatnia pula biletów jest jeszcze dostępna.

Pierwszy i zarazem ostatni taki koncert Bedoesa 

Finał trasy będzie pierwszym, a zarazem ostatnim niefestiwalowym koncertem artysty pod szyldem nowej wytwórni. To także okazja do usłyszenia m.in. kawałków nagranych z 2115 GANG w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie oprawie.

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2022 w hali Expo XXI w Warszawie.

Bedoes, a właściwie Borys Przybylski, to polski raper i autor tekstów. Pierwsze nagrania zaczął tworzyć w wieku zaledwie 13 lat. W 2017 roku, mając niespełna 19 lat, wydał debiutancki album "Aby śmierć miała znaczenie", który uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w ponad 15 tys. egzemplarzy. Kolejne także zostały dobrze przyjęte przez fanów artysty.

Muzyk otwarcie mówi o odpowiedzialności artysty wobec swoich fanów. - Po rap sięgają często dzieciaki z problemami, które potrzebują pomocy. Utożsamiają się z naszymi tekstami, więc jesteśmy odpowiedzialni, żeby uczyć je tolerancji, a nie nienawiści i przemocy - podkreślał w rozmowie z "Vogue" w 2020 roku, dodając, że często fani proszą go o radę. - Przekierowuję ich do telefonu zaufania albo namawiam na rozmowę z rodziną czy psychologiem. Odpisują kilka dni później, że porozmawiali z rodzicami i już czują się lepiej. Szukają u mnie wsparcia, bo nie czują go w najbliższym otoczeniu.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jego najnowszy album studyjny to wydany w zeszłym roku "Rewolucja romantyczna". Zyskał status podwójnej platyny.

Więcej o: