"Sylwester marzeń z Dwójką" 2022. Ile zarobi Zenon Martyniuk? Stawka robi wrażenie. "Jak do tego doszło?"

Huczne pożegnanie mijającego roku to już tradycja. Z tej okazji koncerty organizuje m.in. stacja TVP. "Sylwester marzeń z Dwójką 2022" zgromadzi wielu znanych wykonawców. Jedną z gwiazd sylwestrowej nocy będzie Zenon Martyniuk. Wokalista disco polo zarobi zawrotną sumę za swoje występy.

Jak co roku, stacja TVP organizuje koncertowe pożegnanie mijającego roku. Na scenie "Sylwestra marzeń z Dwójką" pojawi się wielu znanych wokalistów. Artyści mogą liczyć na sowite wynagrodzenie za udział w koncercie. Zawrotną sumę zarobi m.in. Zenon Martyniuk.

"Sylwester marzeń z Dwójką 2022". Kto wystąpi na tegorocznym koncercie TVP?

Sylwestrowa noc to pracowity czas dla wielu znanych polskich wokalistów. Stacja TVP zadbała o to, by na scenie w Zakopanem pojawili się najpopularniejsi polscy wykonawcy. Gwiazdami "Sylwestra marzeń z Dwójką" będą m.in.: Marina Łuczenko-Szczęsna, zespół Weekend, Maja Hyży, Kajra i Sławomir, a także Justyna Steczkowska

Niestety tym razem podczas sylwestrowej nocy z dwójką zabraknie występu Maryli Rodowicz, która w tym roku zagości na scenie Polsatu. Stacji TVP nie opuścił jednak wokalista disco polo, Zenon Martyniuk, który jak co roku zaszczyci publiczność swoimi występami. Według informacji krążących w mediach, piosenkarz może liczyć na pokaźne wynagrodzenie.

Wysokie wynagrodzenia za sylwester w górach. Zenon Martyniku wynegocjował pokaźną sumę

Nie od dziś wiadomo, że polscy wokaliści zarabiają niemałe pieniądze podczas koncertów w sylwestrową noc. Wykonawcy, którzy decydują się wystąpić na scenie w ostatni dzień roku, negocjują ze stacjami zawrotne sumy. Jednym z najlepiej zarabiających artystów jest Zenon Martyniku. Według serwisu disco-polo.info, lider zespołu Akcent w zeszłym roku otrzymał ponad 50 tys. zł za udział w "Sylwestrze marzeń z Dwójką". Media donoszą, że w tym roku piosenkarz może liczyć na podwójną stawkę, czyli nawet 100 tys. zł.

Zobacz wideo Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: