Natalia Kukulska odwołała swoje koncerty z powodu choroby. "Walczyłam do końca"

Natalia Kukulska z powodu pogorszenia stanu zdrowia, musiała odwołać koncert z cyklu MTV Unplugged w Toruniu i świąteczny koncert "Christmas Time!" w tym samym mieście. Dlaczego musiała zrezygnować z występów i jak obecnie się czuje?

Natalia Kukulska planowała zakończyć sezon koncertowy w 2022 roku w wielkim stylu. Miała wystąpić podczas dwóch widowisk w Toruniu - 17 grudnia w ramach trasy "MTV Unplugged" i następnego dnia na wydarzeniu "Christmas Time", gdzie towarzyszyć jej miały takie gwiazdy, jak: Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski, Anita Lipnicka, czy Andrzej Piaseczny. Kuby Badacha.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Natalia Kukulska zmuszona do odwołania koncertów

Artystka jednak nagle bardzo się rozchorowała i musiała odwołać występy. Podzieliła się tą informacją za pomocą swoich mediów społecznościowych, gdzie napisała:

Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce. ale gdy pisze tego posta ( spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem ) mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni. Owszem, mogłam już odwołać ten koncert przy okazji odwołania mojego wczorajszego udziału w koncercie w Kaliszu ale wierzyłam, że będzie to »dwu/trzy dniówka« - taką miewają ostatnio wszyscy dookoła. Wygląda na to, że to poważna grypa
Zobacz wideo Popkultura odc. 134

Niedługo później udostępniła kolejny post, w którym podała do wiadomości nową datę koncertu z serii "MTV Unplugged" w Toruniu. Wydarzenie odbędzie się 8 stycznia 2023 roku w CKK Jordanki, a gościem muzycznym będzie Zalia, czyli tak samo, jak miało być w planowanym terminie.

 

Natalia Kukulska i Miuosh charytatywnie

Warto wspomnieć, że na początku miesiąca artystka razem z raperem Miuoshem wydała nową piosenkę pt. "Korzenie i skrzydła". Ten utwór wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, dzięki czemu cały dochód z odtworzeń w serwisach streamingowych pomoże organizacji przygotować rodzinne święta dla opuszczonych i osieroconych dzieci oraz zapewnić utrzymanie Rodzinom SOS.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: