Tak witają Nowy Rok w USA. Dolly Parton z chrześniaczką Miley Cyrus organizują koncert. Kto zagra?

My mamy Sylwestra Marzeń i Sylwestrową Moc Przebojów, Amerykanie - Miley's New Year's Eve Party. Na imprezie organizowanej przez byłą gwiazdę Disneya i najbardziej rozpoznawalną autorkę przebojów country wystąpią nie tylko współcześni muzyczni artyści, ale również komicy i osobowości telewizyjne. Wydarzenie wyemituje stacja NBC, ale dostępna będzie również transmisja internetowa.

To już tradycja. Miley Cyrus ponownie organizuje koncert sylwestrowy dla NBC, amerykańskiej sieci telewizyjnej z siedzibą w Nowym Jorku. Impreza zatytułowana Miley’s New Year’s Eve Party będzie w tym roku wyjątkowa. Współprowadzić ją będzie nieszablonowa matka chrzestna Miley, wokalistka country i autorka przeboju "Jolene" Dolly Parton. Dwie artystki zaprosiły do współpracy inne znane gwiazdy.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wystąpią nie tylko muzycy

Była gwiazda Disney'a zapowiadała wydarzenie już pod koniec listopada, reklamując Miley's New Year's Eve Party jako "miejsce, w którym chodzi o blichtr i jak najlepsze stylizacje". Towarzysząca jej Dolly Parton dodała żartobliwie, że w ich rodzinie starają się trzymać tych zasad każdego dnia. Impreza faktycznie będzie pełna przepychu - wezmą w nim udział współcześni artyści, którzy zadbają o oprawę muzyczną. To między innymi wokalistka i kompozytorka Fletcher, raper Latto, rockowa grupa Liily, hip-hopowy duet Rae Sremmurd i nominowana do nagrody Grammy autorka hitu "Chandelier", Sia. Część z nich została już wcześniej ogłoszona w talk show Jimmy'ego Fallona, którego gościem była Cyrus. Nie tylko muzyczni celebryci uświetnią noworoczne przyjęcie. Zaproszeni zostali prezenterzy z programu rozrywkowego Saturday Night Live, Chloe Fineman i Sarah Sherman oraz trio komediowe Please Don’t Destroy.

 

Umieć spojrzeć wstecz

Tegoroczna edycja sylwestrowego wydarzenia Miley będzie drugą w historii NBC. Poprzednia okazała się komercyjnym sukcesem.

Inauguracyjne przyjęcie sylwestrowe Miley było bezwarunkowym sukcesem i jesteśmy przekonani, że tegoroczne show będzie równie spektakularne, z mnóstwem niespodzianek i mnóstwem zabawy. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia imprezy.

- powiedział Jen Neal, producent wykonawczy stacji. W 2021 roku wokalistce zamiast matki chrzestnej towarzyszył amerykański komik i aktor Pete Davidson. Początkowo Cyrus chciała poprowadzić wydarzenie w tradycyjny sposób, jednak w jednym z wywiadów wyjawiła, że towarzystwo współprowadzącego zachęciło ją, by zrobić to bardziej niekonwencjonalnie. Wszystko wskazuje na to, że wykorzysta nabyte umiejętności również u boku Parton.

Myślę, że witając Nowy Rok, trzeba skupić się na jednej rzeczy: byciu optymistą i pełnym nadziei w stosunku do tych wszystkich rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły, a na które nie mamy dowodów, że się wydarzą. W pewnym sensie wymazujemy wszystko, co było i zapominamy o tym, by to uszanować i umieć spojrzeć wstecz.

- powiedziała Miley o swoich odczuciach względem nocy sylwestrowej.

 

NBC wyemituje Miley’s New Year’s Eve Party na żywo w sobotę, 31 grudnia o 22:30. Chętni będą mogli obejrzeć internetową transmisję za pośrednictwem Peacock.

Więcej o: