Świąteczny Piotr Rubik na Instagramie gwiazd Disney'a. Udostępnili go Jonas Brothers

Polski kompozytor i dyrygent udostępnił w mediach społecznościowych film, na którym razem z rodziną tańczy do świątecznej piosenki gwiazd wypromowanych przez Disney'a, Jonas Brothers. Muzycy opublikowali film na swoim Instagramie, tworząc kompilację nagrań osób z całego świata, celebrujących Boże Narodzenie przy ich przeboju.

W okresie świątecznym wiele gwiazd decyduje się podzielić prywatnymi zdjęciami i nagraniami zarówno z przygotowań, jak i samych obchodów Bożego Narodzenia. Wśród nich znalazł się dyrygent i kompozytor Piotr Rubik. Na oficjalnym profilu na Instagramie opublikował krótki film, na którym tańczy wraz z żoną i córkami przy choince. Udostępnili go wykonawcy popularnego świątecznego przeboju.

"Dziękujemy, że jesteśmy częścią waszych Świąt"

Tegoroczne Boże Narodzenie Rubikowie postanowili spędzić w Australii, w Sydney, a wigilijną kolację zjeść w gronie przyjaciół. Zarówno uroki zagranicznej wycieczki, jak i klasyczne elementy świątecznych przygotowań, relacjonowali w mediach społecznościowych. W wigilię Bożego Narodzenia Agata Rubik i Piotr Rubik podzielili się z obserwującymi krótkim nagraniem. Wraz z córkami przygotowali układ choreograficzny do utworu "Like It's Christmas" Jonas Brothers. Złożyli też życzenia fanom.

Dużo radości, miłości, zdrowia i spokoju w ten świąteczny czas! Wesołych Świąt od całej naszej rodziny! Merry Christmas!

- czytamy w opisie posta. W sieci pojawiło się też wiele innych filmików kontynuujących ten trend, który zakłada uwiecznienie świątecznej atmosfery poprzez taniec w akompaniamencie piosenki byłych gwiazd Disney'a. Muzycy postanowili udostępnić wybrane z nich na oficjalnym profilu na Instagramie. 

To niesamowite obserwować, jak świętujecie Boże Narodzenie przy naszej muzyce. Bardzo dziękujemy za to, że nadal jesteśmy wyjątkową częścią waszych Świąt.

- napisali autorzy "Like It's Christmas" w zbiorczym poście z nagraniami, wśród których oprócz roztańczonych dzieci, rodzeństw czy par z całego świata znalazł się również filmik rodziny Rubików. Można go obejrzeć w poniższym poście, gdzie został umieszczony jako ostatni.

 
Zobacz wideo

Od gwiazd Disney'a do świąt w Białym Domu

Pop-rockowe trio Jonas Brothers zaczynało swoją karierę w 2004 roku, gdy wytwórnia Columbia wysłuchała piosenki Nicka Jonasa, który początkowo planował karierę solową. W 2005 nowy prezes zdecydował się podpisać kontrakt z całą trójką. Napisany przez nich wspólny utwór "Please Be Mine" miał większy potencjał, niż materiał na solową płytę najmłodszego z braci. Wkrótce ich muzykę zaczął promować Disney i Cartoon Network, dzięki czemu zdobyli miliony fanów wśród młodszej widowni. Wystąpili również w kilku produkcjach Disney Channel jako główne gwiazdy, co dodatkowo przełożyło się na popularność. Po 10-letniej przerwie powrócili w 2019 roku z singlem "Sucker" i wciąż aktywnie koncertują. Obecnie planują cykl zimowych koncertów w Las Vegas. W okresie świątecznym podzielili się z fanami archiwalnymi nagraniami z dzieciństwa, do których za soundtrack posłużył ich inny bożonarodzeniowy przebój, "I Need You Christmas", a lubiany m.in. przez rodzinę Piotra Rubika "Like It's Christmas" w zeszłym roku wykonali w Białym Domu.

 
Więcej o: