Justyna Majkowska po prawie 20 latach podała powód odejścia z Ich Troje. "Miałam przyklejony uśmiech"

Przez kilka lat była jedną z wokalistek zespołu Ich Troje. Justyna Majkowska mimo sukcesów i pomyślnie przebiegającej współpracy z liderem grupy postanowiła odejść z zespołu. Po latach wyjawiła, jaki był powód tej decyzji.

W 2001 roku Justyna Majkowska dołączyła do popowo-rockowego zespołu Ich Troje. Piosenkarka zajęła miejsce Magdy Femme w grupie, która powstała  6 lat wcześniej z inicjatywy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy. Choć wspólnie odnosili sukcesy, piosenkarka po czterech latach zdecydowała się zakończyć współpracę z muzykami. Co wpłynęło na jej decyzję?

Sukcesy zespołu Ich Troje. Czemu Majkowska zrezygnowała z kariery?

W czasie, gdy Justyna Majkowska zasilała szeregi Ich Troje, zespół odnosił duże sukcesy. Wspólnie nagrali dwie płyty, które zdobyły status diamentowych i dużo koncertowali.

Sława i rozpoznawalność stały się jednak przytłaczające dla wokalistki. — W Ich Troje musiałam podołać życiu w stresie na okrągło. Czasami miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby, ale momentami było też dużo zabawy — mówiła Majkowska w cozatydzien.tvn.pl. Przytłoczona życiem w ciągłym pędzie oraz nieustannym zainteresowaniem mediów, zdecydowała się zakończyć karierę i odeszła z zespołu.

Zobacz wideo Justyna Majkowska zaprasza na jubileuszowy koncert Ich Troje

Prywatne życie wokalistki. Justyna Majkowska jest terapeutką

Obecnie Justyna Majkowska ma 44 lata. Od 2005 roku jest szczęśliwą żoną Jarosława Miśkiewicza, a owocem ich związku jest trójka dzieci. Wokalistka skupiła się na pracy dalekiej od show-biznesu. Na co dzień pracuje jako terapeutka dzieci z autyzmem.

 

Niespełna rok temu postanowiła powrócić do muzyki, nagrywając kilka lirycznych utworów, lecz, jak sama przyznaje, nie planuje powrotu na scenę. Choć udział w Ich Troje wspomina z wielkim sentymentem, to sława ją peszy i nie widzi siebie ponownie w świetle reflektorów. — Stworzyliśmy z Piotrem Cajdlerem kilka utworów. Płyta lub epka być może nawet powstanie, a raczej na pewno, ale przede wszystkim chcemy wystąpić na kilku koncertach klubowych i dobrze się przy tym bawić — powiedziała Majkowska.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: