Sara James zaczepiona przez Black Eyed Peas po Sylwestrze. To usłyszała od lidera zespołu

Finalistka amerykańskiej edycji "Mam Talent" i zwyciężczyni polskiego "The Voice Kids" miała okazję świętować Nowy Rok ponownie śpiewając u boku Black Eyed Peas. Choć koncert grupy podczas Sylwestra Marzeń TVP wzbudził niemałe kontrowersje, członkowie zespołu pozytywnie odnoszą się do polskiej artystki. James opublikowała nagranie zza kulis, na którym wspólnie składają fanom życzenia noworoczne. W pewnym momecie Will.i.am zwrócił się do wokalistki.

Nie tylko 2021 rok, w którym zwyciężyła w czwartej edycji The Voice Kids i reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci był dobry dla Sary James. 2022 okazał się jeszcze lepszy - zdobyła międzynarodową rozpoznawalność dzięki udziałowi w amerykańskim "Mam Talent", a jej zdjęcie jako ambasadorki Spotify pojawiło się na billboardach na Times Square. Koniec roku młoda wokalistka świętowała u boku Black Eyed Peas, z którymi dzieliła scenę podczas Sylwestra Marzeń TVP. Nie był to ich pierwszy wspólny występ.

Już drugi raz wspólnie wykonali przebój zespołu

Sara James i Black Eyed Peas spotkali się już podczas finału 17. edycji "America's Got Talent". Zaśpiewali wówczas razem jeden z najbardziej znanych utworów grupy, "Let's Get It Started". Widzowie programu krytykowali wykonanie ze względu na niewiele przestrzeni, jakie pozostawili polskiej wokalistce członkowie grupy. Organizatorzy przekonywali jednak, że zgodnie z założeniem gościnnych występów z gwiazdami fakt, że James w zwrotkach odpowiadała jedynie za wokal wspierający nie był odosobnioną praktyką. Black Eyed Peas chwalili uczestniczkę i już wtedy wróżyli jej karierę, a ona sama dobrze wspomina wspólne wykonanie.

Było cudownie! To są tak niesamowici ludzie. Byłam bardzo zestresowana, gdy dowiedziałam się, z kim śpiewam. Razem freestyle'owaliśmy, to było niesamowite uczucie, bo nie ma to jak freestyle'ować z Black Eyed Peas. Dużo rzeczy robiliśmy razem. Dostałam piękne, ciepłe słowa od tych ludzi, więc jestem zaszczycona.

- opowiadała Plejadzie. Przebój usłyszeliśmy również podczas nocy sylwestrowej. Zespół ponownie zaprosił Sarę do wspólnego wykonania. Występ wzbudził kontrowersje ze względu na tęczowe opaski, które muzycy założyli w ramach solidarności ze społecznością LGBT i sprzeciwu wobec wartości promowanych przez telewizję publiczną.

 
Zobacz wideo

Will.i.am złożył wokalistce życzenia noworoczne

James nagrała również krótki filmik za kulisami, na którym składa fanom życzenia noworoczne w towarzystwie członków Black Eyed Peas. Udostępniła go na oficjalnym koncie na Instagramie. W pewnym momencie zwrócił się do niej lider zespołu. Docenił jej umiejętności wokalne i przyznał, że cieszy go możliwość ponownego spotkania.

Saro James, szczęśliwego Nowego Roku! Jesteś bardzo, bardzo utalentowana. Świetnie jest się znów zobaczyć, tym razem w twoim kraju.

- powiedział Will.i.am. Wokalistka opublikowała również wspólne zdjęcie, w opisie którego podziękowała za okazane jej wsparcie.

To był najbardziej kolorowy i niesamowity rok w moim życiu! Spotkałam na swojej drodze mnóstwo cudownych ludzi, którym bardzo dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobili. Mam ogromne szczęście, że pracowałam i nadal mogę pracować z tak wspaniałymi osobami. Jestem za to bardzo wdzięczna. Dziękuję za wszystkie piękne chwile, za Wasze dobre słowa, za wsparcie. Jesteście NIESAMOWICI! Pamiętajcie, że warto wierzyć w marzenia!

- tak podsumowała 2022 rok.

 
Więcej o: